Domů » Bleskovky » Vernee Apollo X: První desetijádrový smartphone s Androidem 7.0

Vernee Apollo X: První desetijádrový smartphone s Androidem 7.0

Čínská značka Vernee, o které začíná být v poslední době stále častěji slyšet a kterou zahraniční zdroje označují za velkého konkurenta pro OnePlus, v Barceloně představí vůbec první smartphone s Androidem 7.0 a desetijádrovým procesorem (pravděpodobně Helio X30 s GPU PowerVR 7XT).

vernee_apollo_x

Model Apollo X má vycházet z designu původního Apolla a obdobné by měly být hardwarové parametry. S největší pravděpodobností se dočkáme 5,5″ Quad HD displeje, 4 GB RAM, 64GB interního úložiště a 21Mpx fotoaparátu, který doplní 8Mpx selfie kamerka.

Původní Vernee Apollo se brzy dočká nástupce, design by měl zůstat shodný
Původní Vernee Apollo se brzy dočká nástupce, design by měl zůstat shodný

Majitele klasického modelu Apollo však výrobce na sociálních sítích trochu naštval – pro předchůdce totiž doposud není dostupná aktualizace na Android 7.0 a Vernee se už chlubí nástupem, u kterého láká právě na sedmičkový Android, což vůči zákazníkům není úplně férové.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Ubohý. Počkám si, až bude mít 34 jader.

  2. Android alfa samec

    Na neoptimalizovaný a zabugovaný Android ani to nestačí.

  3. android neni neoptimalizovany ani zabugovany, jsi hlupak a vubec nevis o cem meles. Zrejme nejaka tupa iOvce ktera android mela v prackach naposled pred 5 lety a to nejaky low end model

  4. nahodou vernee je slusna znacka mam od nich druhy model, predchozi jsem nechal zene, a pokazde jsem je kupoval za cenu 2000-3500 pritom jsou to luxusne vybavene a spolehlive telefony.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).