Sledujte nás na YouTube

Veřejný beta test Androidu 7.0 na Galaxy S7 (edge) je na spadnutí

Ještě než Samsung vypustí aktualizaci Androidu na verzi 7.0 pro své vlajkové smartphony Galaxy S7 a S7 edge, dostanou vybraní uživatelé možnost zapojit se do testování beta verze. První vlna testů se nejspíš rozeběhne Velké Británii, v tamější mutaci Google Play Store se nachází aplikace Galaxy Beta Program.

s7-edge-nougat-beta-720x426

Komunita z XDA fóra již na své stránky vystavila APK aplikace, aby si mohl nainstalovat každý bez ohledu na zemi. Aplikace však zatím selhává při připojení k aktualizačnímu serveru, je tedy pravděpodobné, že update na beta verzi systému ještě nebyl oficiálně spuštěn; dá se také předpokládat, že počet testerů bude omezen. Zatím ani není jisté, zda Samsung stihne vydat update pro veřejnost ještě letos.

Recenze Samsung Galaxy S7 edge: Vybroušený k dokonalosti

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Chci testovat!!!! :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *