Domů » Bleskovky » Velká aktualizace Call of Duty Mobile: přináší nové mapy i herní režimy

Velká aktualizace Call of Duty Mobile: přináší nové mapy i herní režimy

Loňský hit Call of Duty Mobile dostal v souvislosti se startem třetí sezony nový velký update, který přináší dvě nové mapy a dva herní módy. Jednou z nových map je populární klasika Scrapyard. První nový herní mód se týká „standardního“ multiplayeru, druhý je variací na režim Battle Royale.

Mapa Scrapyard je dostupná ve většině multiplayerových herních režimů a poprvé se objevila ve hře Call of Duty: Modern Warfare 2. Druhá mapa se nazývá Cage, klade důraz na boj blízka a  přístupná bude v režimech Team Deathmatch, Snipers Only, Gun Game a Free-For-All.

CallofDutyMobilepic
Jedna ze nejpopulárnějších her současnosti, Call of Duty Mobile, právě odstartovala třetí sezónu se spoustou novinek

Nový mód pro „standardní“ multiplayer nese název Rapid Fire a je určen hráčům na úrovni 8 a vyšší. Slibuje rychlejší scorestreaky, operator skilly, stejně jako neomezené množství munice a granátů, což by mělo přispět k arkádovějšímu či „chaotičtějšímu“ zážitku ze hry.

Call of Duty®: Mobile - Official Launch Trailer

Druhý herním módem je battle royale variace nazvaná Warfare, ne nepodobná režimům Ground War známým z předchozích dílů série Call of Duty. Ve Warfare jsou hráči rozděleni do dvou týmů po dvaceti a jsou vysazeni na opačných stranách battle royale mapy. Aby přežili, musejí nejprve najít zbraně a zásoby. Rozdíl oproti klasickému battle royale módu spočívá v tom, že je zde nekonečně mnoho respawnů a hráčům zůstávají po zabití zbraně a předměty, a vyhrává tým, který dosáhne 150 zabití.

Kromě toho aktualizace do hry přidává novou výstroj Phantom, která je jakýmsi hybridem Predátora a postapokalyptického bojovníka a poprvé se představila ve hře Call of Duty: Infinite, nebo nové futuristicky vyhlížející skiny na zbraně.

Martin Duchoslav

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).