Sledujte nás na YouTube

Vánoční soutěž s U:fonem o internetové připojení na rok zdarma

Ve spolupráci s U:fonem jsme pro vás připravili soutěž, ve které si můžete zahrát o pět balíčků s internetovým připojením na rok zdarma.

Chcete o letošních svátcích obdarovat své blízké užitečným dárkem? Nebo si chcete udělat radost sami sobě? U:fon pro vás přichystal speciální nabídku dárkových předplacených sad rychlého 3G mobilního internetu za nejvýhodnější cenu na trhu a s nejvyšším limitem FUP. Nechybí ani akční nabídka mobilního internetu.

- 

Zasoutěžte si nyní s námi o 5 kusů těchto předplacených sad na celý rok nebo nás přímo kontaktujte pro výhodnou nabídku na lince 800 666 777 nebo přes e-shop U:fona.

-

Pravidla soutěže

1. Soutěž pořádá server SmartMania.cz ve spolupráci se společností MobilKom, a.s.

2. Soutěž se koná od 6. prosince 2011 06:00 do 19. prosince 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerováno pět výherců, kteří budou kontaktování na uvedeném e-mailu.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti MobilKom, a.s. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb. Po skončení soutěže bude všem účastníkům v rámci akce odeslán jeden reklamní e-mail.

8. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti MobilKom, a.s., tým PR agentury Just Communication a tým portálu SmartMania.cz.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Soutěž již byla ukončena.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *