Domů » Bleskovky » Vánoční nabídka T-Mobile: telefony zdarma, neomezený internet i plyšáci

Vánoční nabídka T-Mobile: telefony zdarma, neomezený internet i plyšáci

T-Mobile dnes představil vánoční nabídku, kterou spustí 1. listopadu. Zákazníci například získají druhý telefon nebo jiné chytré zařízení k vybraným telefonům zdarma, bezplatný neomezený internet na jeden vybraný den v týdnu, kombinaci Pevného internetu a T-Mobile TV se slevou či bezplatnou Videotéku na dva měsíce. Pro majitele předplacených karet Twist připravil operátor nové datové balíčky a plyšáky jako odměnu za dobití.

Neomezený internet a dárky zdarma

Akce Dvě zařízení za cenu jednoho bude v listopadu probíhat ve spolupráci se značkou Huawei. Zákazníci, kteří si během tohoto měsíce pořídí u operátora telefon Huawei P10 a současně uzavřou či prodlouží smlouvu na libovolný hlasový tarif Mobil na 2 roky, získají příspěvek na jeho nákup v rámci těchto tarifů (od 1 000 do 4 000 Kč podle konkrétního tarifu), druhý telefon Huawei P9 Lite Mini nebo chytré hodinky Talk Band 3 dle vlastního výběru.

U telefonu Huawei P10 Lite bude na výběr mezi druhým telefonem Huawei Y6 (2017) a fitness náramkem Band 2 Pro. Obě zařízení bude možné pořídit také na splátky bez navýšení, v případě telefonů operátor nabídne i pojištění. V prosinci bude nabídka pokračovat se značkou Samsung.

T-Mobile nabízí náramky nebo telefon zdarma

Všichni paušální zákazníci s hlasovým tarifem (kromě tarifu S námi sdílený) budou moci až do 31. 1. 2018 neomezeně datovat jeden den v týdnu zdarma. K získání akce je třeba v mobilní aplikaci Můj T-Mobile nastavit den, na který bude neomezený internet platit. S výběrem vám pomůže i samotná aplikace, která vám nabídne den, ve kterém je spotřeba dat největší. Den nepůjde až do konce akce změnit. Připojení je platné vždy 24 hodin, aktivaci nabídky je třeba provést do konce roku.

T-Mobile zároveň spouští nový datový balíček s neomezenými daty, které budou platit 24 hodin od aktivace. Balíček bude možné až do konce ledna 2018 zakoupit za zvýhodněnou cenu 99 Kč, tato nabídka platí i pro Twist.

Akční nabídka na notebook i pevný internet

Operátor vychází vstříc i zákazníkům Pevného internetu s T-Mobile TV. Pokud si zákazník do konce roku pořídí tarif T-Mobile TV Mini současně s některým z tarifů Pevného internetu, získá měsíční slevu 49 Kč – obě služby ho tak vyjdou od 499 Kč/měsíc (s tarifem Pevný internet 20). Pro tarify T-Mobile TV Základ, Start a Premium platí v kombinaci s Pevným internetem celková sleva 199 Kč, takže budou měsíčně stát od 599 Kč, 699 Kč nebo 1 099 Kč.

Podmínkou je uzavření nové smlouvy nebo prodloužení stávající na dva roky v průběhu listopadu a prosince a alespoň jedna ze služeb musí být aktivována nově. Dále všichni uživatelé T-Mobile TV navíc dostanou Videotéku na dva měsíce zdarma – stávající od 1. 11. do 31. 12. 2017, noví dva měsíce od data aktivace v průběhu listopadu a prosince.

T-Mobile nabízí na vybraný den surfovat neomezeně

T-Mobile také nabízí notebook HP Stream 14 se slevou 1000 Kč při uzavření nebo prodloužení smlouvy na Pevný internet, Internet bez drátu nebo Mobilní internet od 7. listopadu až do konce roku. Cena zařízení po slevě činí 6 199 Kč, lze jej rovněž zakoupit i na splátky bez navýšení.

Na své si přijdou také majitelé předplacených karet Twist. Za dobití částkou 500 Kč a vyšší obdrží jako dárek plyšového mazlíčka. Věrným zákazníkům, kteří Twist kartu používají 5 let a více, nebo těm, kteří si dobijí přes aplikaci Můj T-Mobile, stačí pro získání plyšáka dobít alespoň částkou 300 Kč.

Plyšáka je možné získat nejen při dobíjení přes aplikaci Můj T-Mobile, ale i na Značkové či Partnerské prodejně, na webu T-Mobile nebo z Vyúčtování. Dárek lze pak vyzvednout na kterékoli Značkové či Partnerské prodejně T-Mobile. Nabídka platí do konce roku, nebo do vyčerpání zásob. Navíc operátor, kromě již zmíněného denního balíčku s neomezenými daty za 99 Kč, připravil na listopad a prosinec také měsíční datový balíček Twist se 4 GB dat za 399 Kč/měsíc.

Více informací o vánoční nabídce najdou zákazníci od 1. 11. 2017 na stránce t-mobile.cz/hvezdnedarky.

Michal Mazanec

Recenzent mobilních zařízení a gadgetů. Mezi mé záliby řadím cestování, dobré filmy, hudbu, mého psa a sport. Rád si zajdu do sauny, společnosti nebo si zahraji na PlayStationu.

4 komentářů

  1. Opět vůbec nic zajímavého. Ozvěte se, až přijde neomezený internet

  2. neživá tyč

    Podle této nabídky operátora nás zcela jistě mají za malé dětičky. Nicméně podle toho jak si necháme všechno líbit a platíme za služby vysoké ceny, tak asi jo. Čest výjimkám. Je mi všech lidí co se nechají napálit rádoby skvělou nabídkou velice líto.

    PS: jen pro zajímavost, mám IP telefonování (cca 60hal/min) na všechny operátory v EU a na ty jejich vykutálené nabídky kašlu.

  3. Smutné, nabidka okleštěná …t mobile nebrat …

  4. je mi líto všech ubožáků co akorát nadávají na předražené tarify operátorů. Vypadá to že ČR je jen tlupou bezdomovců co jsou zavislí na rodičích a sociální podpoře když si nejsou schopni vydělat na tarif a jiné vymoženosti dnešní doby. Kam ten svět spěje :-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).