V mobilní hře Alien: Blackout se Amanda Ripley pokusí přežít setkání s vetřelcem

Již v minulém roce se objevila ochranná známka, která naznačovala příchod dosud neoznámeného titulu z univerza Vetřelce. Mnozí hráči doufali v pokračování oblíbené hororové hry Alien: Isolation. Nyní jsme se dočkali oficiálního oznámení. Jedná se však o mobilní záležitost nazvanou Alien: Blackout, která se již brzy objeví na zařízeních s operačními systémy Android a iOS.

Vaše rozhodnutí ovlivní průběh hry

Vývoj hry má na starost studia D3 Go! a Rival Games (Marvel Puzzle Quest, Magic the Gathering – Puzzle Quest) ve spolupráci s herní divizí Foxu FoxNext Games. Hráči se v kůži Amandy Ripleyové objeví na vesmírné stanici patřící fiktivní korporaci The Weyland-Yutani napadané nebezpečným vetřelcem. Ten se vás a ostatní členy posádky bude snažit soustavně ulovit.

Úkolem hráče tak bude nejen přežít v nehostinném prostředí poškozené stanice, ale také rozhodnout, kdo z členů posádky je postradatelný a kdo si naopak zaslouží žít. Hra se vašim rozhodnutím bude na ploše sedmi úrovní přizpůsobovat. Vývojáři titul označují jako správný hororový zážitek, který mobilní hráče zaujme nekompromisní atmosférou. Zároveň nabídne znovuhratelnost v podobě možnosti rozhodování.

Autor článku blank
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku