Domů » Bleskovky » V Androidu P nechybí easter egg, prozatím toho moc neumí

V Androidu P nechybí easter egg, prozatím toho moc neumí

Už od prvních verzí Androidu jsme se vždycky dočkali easter eggu – malého překvapení, které na uživatele vyskočilo po vytrvalém klikání na verzi Androidu v nastavení. O všech velikonočních vejcích, které na uživatele vyskočily, jsme nedávno psali obsáhlý článek. V aktuálním Androidu P je easter egg také přítomen, nicméně prozatím není tak komplexní, jako jsme byli doposud zvyklí.

V současné preview verzi Androidu se dočkáme pouze stylizovaného písmene P, které po opakovaném klikání mění barvy. Oproti předchozím easter eggům se tak jedná o mírný krok zpět, co se komplexnosti týče. Nicméně je důležité zmínit, že nejnovější verze Androidu je verze pro vývojáře, což naznačuje, že se v plné verzi dočkáme easter eggu propracovanějšího.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).