Domů » Bleskovky » Uživatelé stále čekají na MIUI 11. Xiaomi už mezitím pilně pracuje na nástupci

Uživatelé stále čekají na MIUI 11. Xiaomi už mezitím pilně pracuje na nástupci

Aktualizace na uživatelské prostředí MIUI 11 je stále na cestě k uživatelům a na internetu už se začínají objevovat první střípky o jeho nástupci. V příspěvku na čínské sociální síti Weibo se o ně podělila vedoucí oddělení vztahů s veřejností v Xiaomi Xu Jieyun.

Začněme u toho zřejmého – název se patrně ponese v duchu nastavených konvencí, což znamená jediné – pojmenování MIUI 12 by nemělo nikoho překvapit. Stejně tak se nikdo nepozastaví nad datem vydání, které je plánováno na příští rok.

miui 12

Společnost Xiaomi nechtěla na nic čekat a vývoj uživatelského prostřední nové generace oznámila pouhý den po oficiálním spuštění MIUI 11. Podle šéfky Xu Jieyun se MIUI 11 stále potýká s několika problémy, které se během vývoje nepodařilo zcela odstranit. O jaké nedostatky by se mělo jednat, však neprozradila. „Do následují verze připravujeme několik zajímavých překvapení, na něž si však budete muset počkat,“ uvedla ve svém příspěvku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments