Domů » Bleskovky » Už dnes večer: sledujte živě úvodní keynote Google I/O 2017

Už dnes večer: sledujte živě úvodní keynote Google I/O 2017

Už dnes v 19:00 našeho času začne v kalifornském Mountain View další ročník vývojářské konference Google I/O. Právě úvodní keynote bývá nejbohatší co se týče novinek – řeč by tentokrát měla být především o Android O (spekuluje se, že by se mohl jmenovat po oplatce Oreo), Chrome OS a virtuální realitě.

Google I/O 2017 keynote (start v 19:00)

Google I/O Keynote (Google I/O '17)

Právě virtuální realita by měla být velkým tématem letošního ročníku a je možné, že se dočkáme představení plnohodnotného VR zařízení ve stylu HTC Vive (recenze) či Oculus Rift. Google rovněž pro všechny příznivce připravil speciální mobilní aplikaci, kde najdete program všech přednášek a další zajímavé informace.

Google I/O 2019
Cena: zdarma

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).