Sledujte nás na YouTube

Unikla testovací ROM s Androidem 4.0 pro SE Xperia Play

-

Pro všechny majitele herního smartphonu Xperia Play od Sony Ericssonu máme dobrou zprávu. Pokud se nebojíte ztráty záruky a rádi experimentujete s neoficiálními verzemi ROM, pak vás určitě bude zajímat, že na Xda-developers se objevila testovací verze ROM s Androidem 4.0.3 obohaceným o prostředí TimeScape. Zdaleka se nejedná o finální verzi, nefunguje fotoaparát a mohou se objevovat problémy při používání datových přenosů, ale pokud si čtyřkový Android na Xperii Play chcete vyzkoušet s předstihem, máte možnost. Kompletní postup naleznete zde; mějte ale na paměti, že vše provádíte na vlastní zodpovědnost a za případné vzniklé škody nesete plnou zodpovědnost.

Source: XDA

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *