Domů » Bleskovky » Unikají specifikace a rendery Xiaomi Redmi 4. Parametry i cena vypadají slibně

Unikají specifikace a rendery Xiaomi Redmi 4. Parametry i cena vypadají slibně

Zatímco čínská společnost Xiaomi sklízí plusové body za futuristicky vypadající Xiaomi Mi MIX (více informací), na trh se pomalu chystá uvést další telefon. Bude jím model Redmi 4, který by si měl své zákazníky najít díky zajímavým parametrům a velice příznivé ceně.

Uvnitř telefonu má podle uniklých informací tikat blíže nespecifikovaný osmijádrový procesor Snapdragon – nejpravděpodobněji se však jeví Snapdragon 625. Dále se očekává 3GB operační paměť a 32GB úložiště. Redmi 4 nebude žádný obr, obrazovka by měla mít 5 palců a nabídnout má Full HD rozlišení. Co se fotoaparátů týče, na zadní straně bude 13Mpx čip a selfie či videohovory obstará 5Mpx kamerka. Rendery navíc potvrzují i přítomnost čtečky otisků prstů.

xiaomi-redmi-4-tenaa

Tip ke čtení: Srovnání velikostí: Bezrámečkové Xiaomi Mi MIX vs. ostatní vlajkové modely

V neposlední řadě by se měla v zařízení nacházet 4 000mAh baterie a telefon má být dostupný ve třech barevných variantách – ve stříbrné, šedivé a zlaté. Zaujme i cena. Hovoří se, že Xiaomi Redmi 4 bude stát přibližně 190 dolarů (cca 4 500 Kč).

Xiaomi Redmi 4 můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.