Domů » Bleskovky » Srovnání velikostí: Bezrámečkové Xiaomi Mi MIX vs. ostatní vlajkové modely

Srovnání velikostí: Bezrámečkové Xiaomi Mi MIX vs. ostatní vlajkové modely

Před dvěma dny představila čínská společnost Xiaomi dvě vlajkové lodě, Xiaomi Mi Note 2 (více informací) a futuristicky vypadající Xiaomi Mi MIX (více informací). Největší pozornost však upoutal druhý jmenovaný, jehož displej zabírá až 91,3 % přední strany telefonu, a při držení tak máte pocit, jako byste v ruce svírali pouze zobrazovací panel.

Ačkoliv nelze přímo říci, že je model Mi MIX bezrámečkový, jelikož po stranách stále rámečky jsou, byť malé, společnosti Xiaomi se podařilo představit něco ojedinělého a neokoukaného. S něčím podobným se snažila v minulosti přijít i společnost Sharp, a to s telefonem AQUOS Crystal. Bohužel se Sharpu nepodařilo dostat telefon do povědomí zákazníků – model se nevyráběl ve velkém a především se nedostal mimo asijský trh.

xiaomi-mi-mix-official

Tip ke čtení: Xiaomi Mi MIX nemá tak tenké rámečky, jak výrobce proklamuje na obrázcích

Níže se můžete podívat, jak si čínský futuristický kousek vede v porovnání s ostatními telefony. Zajímavé je srovnání s iPhonem 7 Plus od Applu, který má „pouze“ 5,5palcový displej a je přitom skoro stejně velký, jak Mi MIX s 6,4palcovým displejem.

Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Tip: Na stránkách PhoneArena.com si můžete srovnat telefony v reálných velikostech. Odkazy na jednotlivá srovnání jsou uvedeny pod obrázky. Pro zobrazení správných velikostí si nejdříve musíte na stránkách kalibrovat obrazovku.
xiaomi_1
Reálné porovnání velikostí
xiaomi_2
Reálné porovnání velikostí
xiaomi_3
Reálné porovnání velikostí
xiaomi_4
Reálné porovnání velikostí

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

2 komentářů

  1. Mam rad wordpress sam mam na nom kopec stranok, ale stranka akou ste vy, by mohla odstranit zaciatocnicke chyby, ktore mavate s takmer pravidelnostou, kazdy den v nejakom clanku. Bud pouzivajte shortcode [box] tak aby bol pouitelny, alebo ho nepouzivajte vobec. Mna osobne to dost casto matie a potom bud neviem co tym chcel basnik povedat, alebo v tom momente clanok prestavam citat.

  2. Ty jo čumím, jsem nevěděl ze Xperia Xz je tak malá oproti ostatním….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).