Twitter testuje novou funkci: odhalí, kdo tweetoval jako první

Světem Hvězdných válek hýbe otázka, jestli střílel první Han, nebo Greedo. S trochou nadsázky lze říci, že kdyby tak učinili na Twitteru, pravděpodobně by spor vůbec nevznikl díky nové funkci, kterou se sociální síť s modrým ptáčkem v logu chystá nasadit. V mnohdy dlouhých twitterových konverzacích je často snadné se ztratit, či zaměnit některé tweetující uživatele za imitátory. Tomu má zabránit nový odznak „Original Tweeter“, který jasně označí, kdo celou konverzaci začal.

Nová funkce je prozatím mezi malým počtem testovacích uživatelů na platformách iOS a Android na různých trzích. Tato malá změna je pravděpodobně jen předvoj větších změn, které se objevily v betaverzi aplikace. Mezi ně patří barevné rozlišení tweetů a odpovědi na ně, řazení odpovědí podle algoritmu nebo decentnější barevnou paletu v uživatelském rozhraní.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku