Domů » Bleskovky » Twabbit: Povedený Twitter klient pro Windows Phone

Twabbit: Povedený Twitter klient pro Windows Phone

Uživatel systému Windows Phone jistě minimálně jednou zažil dilema, jaký Twitter klient používat. Jestli zvolit ten oficiální či ten integrovaný přímo v operačním systému, a nebo zda sáhnout po něčem úplně jiném. Teď je ale rozhodování o něco snažší. Byl totiž vydán zcela nový klient s názvem Twabbit, který vypadá velmi zajímavě.

  

Kromě klasických činností jako posílání tweetů či zobrazení Timeline, nabízí mnoho možností k nastavení, což ostatní klienti povětšinou neumí. Twabbit nabízí opravdu hezké grafické rozhraní, je velmi rychlý a můžete si jej vyzkoušet zdarma. V možnostech nastavení pak najdete třeba i to, kam se mají nahrávat přiložené obrázky (zda přímo na Twitter či třeba Twitpic), zda má aplikace využívat Twitlonger nebo i co se má stát po kliku na profil u tweetů. Možností je zde opravdu hodně a pokud je chcete všechny bez omezení, včetně nějakých vizuálních schémat, můžete si aplikaci zakoupit za 31,50 Kč. Chybí mi snad jen podpora HTC 8X (nad aplikací je tedy stále bílý/černý pruh a také všechny interakce tweetů, včetně Retweets a Favorites).

-

Martin Prokop

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).