Sledujte nás na YouTube

Trust představuje nová bezdrátová sluchátka Duet

Společnost Trust v těchto dnech začala nabízet svá nová bezdrátová sluchátka s názvem Duet, jedná se o klasické špunty. Ty nabízejí přenos přes Bluetooth a cestovní powerbanku.

Dle společnosti by měla nová sluchátka padnout do takřka každého ušního boltce a jsou dodávána s přenosnou powerbankou o kapacitě baterie 500 mAh. Samotná sluchátka by měla vydržet jen okolo 1,5 hodiny aktivního poslouchání a dobita by měla být do 7 minut. Powerbanka by se měla postarat o celkově pět maximálních dobití, než bude sama „vyšťavena“. Jednorázově tak získáte až 9 hodin poslechu.

Sluchátka využívají standard Bluetooth 4.2 a rovněž poskytují mikrofon pro hands-free volání. Cena byla stanovena na 1 999 Kč pro Českou republiku a 69,99 Euro pro Slovensko.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentáře

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    vydržet až 1,5 hodiny aktivního poslouchání…. ….lol ale chápu že typově kupující netráví outdoor moc času aby se mu něco nestalo a 30 minut zbytečného spinningu bude stačit.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *