Domů » Bleskovky » Trust představuje nová bezdrátová sluchátka Duet

Trust představuje nová bezdrátová sluchátka Duet

Společnost Trust v těchto dnech začala nabízet svá nová bezdrátová sluchátka s názvem Duet, jedná se o klasické špunty. Ty nabízejí přenos přes Bluetooth a cestovní powerbanku.

Dle společnosti by měla nová sluchátka padnout do takřka každého ušního boltce a jsou dodávána s přenosnou powerbankou o kapacitě baterie 500 mAh. Samotná sluchátka by měla vydržet jen okolo 1,5 hodiny aktivního poslouchání a dobita by měla být do 7 minut. Powerbanka by se měla postarat o celkově pět maximálních dobití, než bude sama „vyšťavena“. Jednorázově tak získáte až 9 hodin poslechu.

Sluchátka využívají standard Bluetooth 4.2 a rovněž poskytují mikrofon pro hands-free volání. Cena byla stanovena na 1 999 Kč pro Českou republiku a 69,99 Euro pro Slovensko.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. vydržet až 1,5 hodiny aktivního poslouchání…. ….lol ale chápu že typově kupující netráví outdoor moc času aby se mu něco nestalo a 30 minut zbytečného spinningu bude stačit.

    • no jak znam trust, tak obecně ty sluchátka vydží 1,5 hodiny a pak se rozbijou :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).