Domů » Bleskovky » Trojice mužů ukradla v San Franciscu iPhony X za miliony

Trojice mužů ukradla v San Franciscu iPhony X za miliony

Zatímco poctiví zákazníci dostávají své iPhony X teprve nyní, nebo na ně ještě čekají, několik zlodějů si k nim pomohlo již před pár dny. Podle popisu svědků trojice mužů v kapucích vylezla z bílé dodávky a vloupala se do náklaďáku společnosti UPS, která dovezla iPhony X do Apple Storu v San Franciscu.

Před zraky údržbáře pak zloději z auta odcizili více než 300 iPhonů X, ten si však stihl pořídit fotku, kterou následně předal policii. Ta celkovou škodu předběžně vyčíslila na zhruba 370 000 amerických dolarů, tedy více než 8 milionů Kč.

Byl zatčen rumunský gang, který ukradl z jedoucího kamionu iPhony za miliony

Pachatelé s iPhony zatím nebyli vypátráni, avšak zástupci Applu ujišťují, že i tak se dostane na všechny zákazníky, kteří si v tomto obchodě své zařízení předobjednali. Běžní zákazníci si ale možná budou muset chvíli počkat, zásoby iPhonů X zatím nejsou příliš velké.

iPhone X: recenze

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments