Domů » Bleskovky » Tři roky čekání! Závodní hra Project CARS GO má konečně datum vydání

Tři roky čekání! Závodní hra Project CARS GO má konečně datum vydání

Většina z nás už dávno zapomněla tři roky staré oznámení mobilní verze závodní hry Project CARS GO. Z neznámého důvodu se vývoj neskutečně protáhl a ze strany vývojářů nedocházelo k žádné komunikaci. Prakticky to vypadalo, že byl vývoj titulu pozastaven či dokonce zrušen. Opak je ale pravdou a nyní jsme se překvapivě dočkali oznámení termínu vydání pro Android i iOS.

project cars
Ilustrační obrázek

Vývojáři ze studií GameEvil a Slightly Mad Studios upřesnili, že Project CARS GO vyjde 23. března. Už nyní byly na obou mobilních platformách spuštěny předregistrace. Titul samotný bude zdarma a všichni, kdo si jej předregistrují, získají 100 diamantů, které budou fungovat jako herní měna. Monetizace titulu bude bohužel postavena výhradně na nákupech v aplikaci. Na YouTube už je k dispozici patnáctiminutové video, které zachycuje hraní testovací verze na Androidu.

PROJECT CARS GO MOBILE - Gameplay Walkthrough Part 1 Android - Project Cars Mobile Version

Na závěr dodám, že Project CARS GO má být realistický závodní simulátor upravený pro mobilní zařízení. Počítačová a konzolová verze téhle závodní série se mezi hráči těší obrovské popularitě a jsem zvědavý, jestli se tvůrcům stejně povede i mobilní verze.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Po 7mi letech poradny nastupce Real Racing 3?

  2. Podle videa otřesná grafika.

  3. Osobně si myslím že Real racing 3 nenahradí asi nic. Podla videa to vypadá spíše na styl Forza pro android, kde se jen stlačí displej při průjezdu bránou. Tod vše. Žádná velká inovace se asi konat nebude. Prostě a jednoduše na reálnosť Real racingu 3 včetně fyziky a ovladatelnosti nemá žiadna hra ani GRID autosport ani Forza a toto bude ďalší hra z parádní grafikou a ovladatelností pro malé děti.

  4. Ta grafika vypada jak u 5 let stare hry. :/

  5. Jak může redaktor psát o závodním simulátoru? Očividně neviděl ani první minutu toho videa, jinak by takovou hloupost nemohl vypotit.. Je to jen další obyčejný clicker ve stylu Forza street, nic víc, navíc s těžce průměrnou grafikou..
    Nejsmutnější na tom je, že jsme na tuhle sr..ku čekali 3 roky.. :-/

    Nejspíš to nainstaluju jenom proto, abych si mohl pořádně zanadávat v recenzi na Gplay ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).