TrainCraft: Když se Pac-man převtělí do vláčků (tip na českou hru)

Čeští vývojáři se studia Playito vydali další novou hru – tentokrát jde o akrádu pro Android a iOS s názvem TrainCraft, neboli česky „Vlakátor“. S trouch nadsázky můžeme napsat, že je to vlastně taková variace na legendárního Pac-mana, avšak zasazena do prostředí s vláčky. Hra má velmi pěknou 3D grafiku a potrápí vás také umělá inteligence, která se zdá být zdatným soupeřem.

Samotné ovládání je poměrně jednoduché, skrze tahy prstem přepínáte výhybky a tím zároveň měníte směr vlaku. V každé úrovni je potřeba nasbírat všechny mince, abyste postoupili do dalšího kola, a samozřejmě také nahráli co nejvyšší skóre. K lokomotivě se postupně připojují další vagóny a vy musíte dávat pozor, abyste do nich nenarazili, což je zejména při vyšším počtu trochu náročnější.

TrainCraft - brand new arcade game by Playito!

Stejně tak musíte být v pohotovosti přednepřátelským vlakem, který se vám bude snažit skřížit cestu. Vhod přijde také speciální modré tlačítko pro zvýšení rychlosti hry, stejně tak ale hraní můžete zpomalit tlačítkem červeným. Hra je na Google Play a App Store k dispozici za 19,50 Kč.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku