Domů » Bleskovky » Train Snake: Remake hry Vlak přijíždí pro Android a brzy také pro iOS

Train Snake: Remake hry Vlak přijíždí pro Android a brzy také pro iOS

Pamatujete si ještě na originální českou hru Vlak, která byla variací na legendárního hada a ve které jste měli za úkol sbírat připravené suroviny za účelem rozšiřování vláčku? Tahle jednoduchá, avšak zábavná hříčka právě vyšla jako remake původního titulu na Google Play pod názvem Train Snake.

Hra nabízí celkem 50 úrovní, přičemž 20 je jich zdarma dostupných v rámci základní verze (s reklamami), zbývající je nutné dokoupit za 24 Kč skrze nákupy v aplikaci (poté dojde k odstranění reklamy). Hra byla vytvořena v Unity a brzy se objeví také pro iOS. Autorem původního titulu Vlak z roku 1993 je Miroslav Němeček.

Odkaz na Google Play

Vývojáři chtějí na hře dále pracovat a s dalšími aktualizacemi by se měla objevit podpora porovnávání online výsledků. Vlak je (od jiného autora) dostupný také pro platformu Windows Phone.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  To jako pro Android doposud nebylo? Na WP to je už tak tři roky.

  • lerion (neregistrovaný)

   Tak koukám na datum vydání a skoro 4.

  • Mr.Arakin (neregistrovaný)

   Pochopitelne bylo, od jinych autoru a pod puvodnim nazvem Train/Vlak. Staci se podivat do Google Play. Dokonce je tam nekolik verzi teto hry.

  • Takhle ze sebe dělat blbce a zesměšňovat se :D Jsou daleko větší herní hity a samozřejmě na WP nejsou, dlouho nebudou a hlavně NIKDY nebudou viz NINTENDO a Ty tu děláš šaška kvůli jednomu vlaku :-) Dobré je sledovat pravidelný přehled her na mobilenetu, tam se budeš divit :D

 2. LERION: aha a tento vlak me ma tim nasrat ze je az tedka? :D aspis se divim ze to tu pises kdyz an WP neni tolik her co je v google play :D a asi ani nebudou :)))

 3. Andrejka (neregistrovaný)

  :))) Lerionku, vezmeš si mě?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).