Domů » Bleskovky » Top Gear: Extreme Parking pro Android a iOS vás naučí, jak správně zaparkovat

Top Gear: Extreme Parking pro Android a iOS vás naučí, jak správně zaparkovat

Do obchodů s aplikacemi zamířila další hra s licencí britské automobilové show Top Gear. Podtitul „Extreme parking“ napovídá, že hlavním úkolem bude ovládat vozidlo ve stísněných podmínkách a ideálně jej správně zaparkovat. Ve hře usednete za volant ikonických vozidel známých z různých sérií show, jako je třeba limuzína vytvořená ze starého Fiatu Panda, nerozbitný pick-up od Toyoty či současné „auto za rozumnou cenu“ v podobě Opelu Astra.

 


Nutno dodat, že zpočátku je k dispozici pouze prostřední jmenovaný vůz a pro odemčení těch dalších se budete muset buď pořádně plácnout přes kapsu (nejdražší vyjde na více než 240 Kč) nebo vyhrát spoustu levelů tak, abyste jej zpřístupnili za hvězdy. K dispozici je trojice herních módů, mezi nimiž nechybí ani destrukce, kde budete ničit spoustu předmětů známých ze seriálu (například Jeremyho bicí sadu či mezi trojicí moderátorů tradičně oblíbené karavany).

   

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jak z grafického, tak ani z technického hlediska se nejedná o ten nejpodařenější titul a mikrotransakce na vás budou vyskakovat doslova neustále, na druhou stranu, pokud tyto skutečnosti pominete, můžete se u hry poměrně dobře pobavit a není k tomu ani třeba být fanouškem této motoristické show.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

Jeden komentář

  1. wtf (neregistrovaný)

    tak zrovna co pozeram na ipade je toho v store kilo takychto hier, este aj lepsie. Mohli by ste spravit recentiu na Brothers in arms 3 od gameloftu

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *