Domů » Bleskovky » Top Gear: Extreme Parking pro Android a iOS vás naučí, jak správně zaparkovat

Top Gear: Extreme Parking pro Android a iOS vás naučí, jak správně zaparkovat

Do obchodů s aplikacemi zamířila další hra s licencí britské automobilové show Top Gear. Podtitul „Extreme parking“ napovídá, že hlavním úkolem bude ovládat vozidlo ve stísněných podmínkách a ideálně jej správně zaparkovat. Ve hře usednete za volant ikonických vozidel známých z různých sérií show, jako je třeba limuzína vytvořená ze starého Fiatu Panda, nerozbitný pick-up od Toyoty či současné „auto za rozumnou cenu“ v podobě Opelu Astra.

 

Nutno dodat, že zpočátku je k dispozici pouze prostřední jmenovaný vůz a pro odemčení těch dalších se budete muset buď pořádně plácnout přes kapsu (nejdražší vyjde na více než 240 Kč) nebo vyhrát spoustu levelů tak, abyste jej zpřístupnili za hvězdy. K dispozici je trojice herních módů, mezi nimiž nechybí ani destrukce, kde budete ničit spoustu předmětů známých ze seriálu (například Jeremyho bicí sadu či mezi trojicí moderátorů tradičně oblíbené karavany).

   

Jak z grafického, tak ani z technického hlediska se nejedná o ten nejpodařenější titul a mikrotransakce na vás budou vyskakovat doslova neustále, na druhou stranu, pokud tyto skutečnosti pominete, můžete se u hry poměrně dobře pobavit a není k tomu ani třeba být fanouškem této motoristické show.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
wtf (neregistrovaný)
Anonym
wtf (neregistrovaný)

tak zrovna co pozeram na ipade je toho v store kilo takychto hier, este aj lepsie. Mohli by ste spravit recentiu na Brothers in arms 3 od gameloftu