TOPlist

Tohle je iPhone 9: podívejte se na snímky barevné novinky

Začátkem tohoto roku se poprvé začalo mluvit o tom, že nové iPhony budou dostupné v bohaté paletě barev. Apple údajně pracuje na bílé, černé, šedé, červené, modré, žluté, oranžové a dokonce i růžové variantě. To by bylo více barevných variant, než jsme u Applu zvyklí.

Ještě jistě nevíme, jestli se spekulace ukáží jako pravdivé, ale nově zveřejněný snímek iPhonů 9 (či jejich prototypů) potvrzuje, že alespoň některých barev se dočkáme určitě.Nepřehlédněte

Vyšší rozlišení u Apple Watch Series 4. Největší iPhone se má jmenovat Xs Max

Magnet na otisky?

Ze snímků je patrné, že Apple vsadil na ověřený mix skla a kovu. Nové barevné varianty vypadají v lesklém provedení skutečně efektně. Dá se však očekávat, že toto řešení bude „magnet na otisky“, což už ale tak nějak k dnešním smartphonům bohužel patří.

iPhone 9 bude nejlevnějším modelem, který letos Apple představí. Podle očekávání půjde o 6,1″ přístroj s LCD displejem a jedinou čočkou kamery. Pokud budete chtít lepší displej či duální fotoaparát, nezbude vám, než si připlatit za některý z vybavenějších modelů.

Autor článku Tomáš Krompolc
Tomáš Krompolc
Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Kapitoly článku