Domů » Bleskovky » Tinder U vám na vysoké pomůže najít přátele a partnery

Tinder U vám na vysoké pomůže najít přátele a partnery

Tinder dnes oficiálně oznámil, že spouští novou službu zvanou Tinder U. To je speciální verze populární seznamovací aplikace, která bude ale cílená pouze na studenty vysokých škol. K přihlášení do této verze je potřeba mít ověřený a platný studentský e-mail a nacházet se v okolí kampusu vysoké školy. Žádné nové funkce nečekejte. Pouze design by měl být odlišný. Profilová fotka ponese znak vysokoškolského studenta.

Tinder U bude funkční na iOS zařízeních a pro začátek bude podporovat pouze americké státní vysoké školy. Mateřská společnost Match Group, Inc. uvedla Tinder U před několika týdny. V té době také oznámila, že počet platících uživatelů meziročně vzrostl z 1,7 milionů na 3,8 milionů.

TinderU

Cílená aplikace na vysokoškoláky má své opodstatnění. Studenti již nyní používají běžnou verzi Tinderu a nyní budou mít možnost spojit se přímo s lidmi ze stejného kampusu. Budou tak mít možnost najít si studijního parťáka, nové přátelé, zážitky, či partnery.

Výhodou je, že jsou všichni ze stejného prostředí a nemusejí se obávat falešných profilů. Další výhoda Tinder U bude jistě v bezpečnosti. U této verze si můžete být naprosto jisti, že osoba, se kterou komunikujete je nejen student, ale především to není například pedofil, apod… Tinder si tím vytvoří zcela novou uživatelskou základnu lidí ve věku od 18ti let, z nichž se v budoucnu stanou platící uživatelé.

Facebook chystá vlastní seznamku ve stylu Tinderu a jednodušší Messenger

Prozatím není jasné, zda bude možné přepínat mezi klasickou a vysokoškolskou verzí. Tinder samozřejmě nechce opomíjet možnost seznamování mimo kampusy. Zda se tato verze někdy rozšíří do celého světa není zatím jasné.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

2 komentářů

  1. Hlavně by to ale mohli opravit, aby to už začalo fungovat, člověk tam může klidně 200x svajpnout doprava a stejně mu to žádný likes/doleva dislikes neuloži, po dalším spuštění aplikace tam jsou všechny lidi znova.

  2. Studenti VŠ by se snad pedofilů bát nemuseli….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).