Domů » Bleskovky » Facebook chystá vlastní seznamku ve stylu Tinderu a jednodušší Messenger

Facebook chystá vlastní seznamku ve stylu Tinderu a jednodušší Messenger

Včera odstartovala vývojářská konference Facebook F8, na jejíž úvodní keynote šéf firmy Mark Zuckerberg oznámil několik novinek, kterých se (nejen) modrá sociální síť v blízké budoucnosti dočká.

Seznamka pro nezadané

Facebook se například pokusí konkurovat seznamce Tinder. Má se jednat o funkci, kterou si budou moci nezadaní v aplikaci Facebook aktivovat, a tím si odkryjí nové možnosti na cestě k seznámení. Mezi ně má například patřit vyhledávání dalších nesezdaných lidí v okolí s možností zobrazení společných zájmů, přátel, skupin, či událostí, kterých se hodláte účastnit.

Facebook Dating

Mezi seznamujícími se osobami bude fungovat chat, který bude v Messengeru označen jako privátní.

Jednoduší Messenger s tmavým motivem

Samotný Messenger se také může těšit na nové funkce, zejména však na zjednodušení. Messenger se totiž za roky své existence stal velkým kanónem na vrabce, a spousta uživatelů přešla na alternativní aplikace, např. Messenger Lite z vlastní stáje.

Messenger má být podle Zuckerberga čistý a rychlý, dostane zjednodušené prostředí, ve kterém budou opět hrát prim samotné konverzace.

Spodní řádek se zjednoduší na tři karty, spoustu uživatelů potěší i nový tmavý motiv. Nový Messenger má údajně dorazit velmi brzy, kdy budeme přes Facebook randit, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Hahaha, pro nezadané. A jak to bude FB ověřovat??
    To je ale blbost…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).