Domů » Bleskovky » Tim Cook naznačil, že Apple chystá další aplikace pro Android

Tim Cook naznačil, že Apple chystá další aplikace pro Android

Microsoft je podepsán pod spoustou aplikací pro Android, iOS a Windows 10 (Mobile), Google se věnuje pouze platformám Android a iOS, a Apple? Ten si hraje pouze na svém písečku, byť loni v listopadu vydal beta verzi Apple Music pro Android. Možná však bude chtít v budoucnu poskytnout uživatelům Androidu více svých služeb.

applemusic

Ředitel Apple Tim Cook totiž na nedávné události pro zaměstnance uvedl, že Apple Music pro Android byl pouze způsob otestování cizích vod, aby zjistil, zda může na Android šířit i další vlastní služby. Možná po zveřejnění posledních finančních výsledků, ze kterých je cítit zastavení růstu příjmů, bude chtít Apple vydělávat i na konkurenčních platformách. Nabízí se například šíření iCloudu a jeho předplatného, vytvoření multiplatformního iMessage a rozvoj dalších iSlužeb za jablečné hranice.

timcook

Apple už si na Androidu vyzkoušel i aktualizační model, nedávný update Apple Music beta přinesl možnost ukládat hudbu pro pozdější poslech v režimu offline na paměťovou kartu. Službu si tak mohou užít i majitelé levnějších telefonů s Andoridem s nízkou kapacitou vnitřní paměti.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments