Domů » Bleskovky » Tile má novou generaci Bluetooth lokalizátorů na klíče s vyměnitelnou baterií

Tile má novou generaci Bluetooth lokalizátorů na klíče s vyměnitelnou baterií

Lokalizační Bluetooth přívěsky od značky Tile si mezi uživateli získali řady příznivců, i my v redakci je rádi používáme. Jednoduše je připnete k libovolnému předmětu, například na peněženku nebo klíče, a v případě ztráty své věci najdete mobilní aplikace, která je dostupná pro Android a iOS. Nejnovější sledovací přívěsky nesou označení Tile Mate a Tile Pro; ty navazují na původní model Tile Slim. Oba modely konečně nabízejí vyměnitelnou baterii.

Zákazníci v USA byli doposud zvyklí na možnost výměny nefunkčního (vybitého) přívěsku Tile za slevu na nový v rámci programu reTile, který bude i nadále aktivní. I přesto bude výměna baterie za novou pravděpodobně upřednostňovaným způsobem a důvodem, proč si pořídit novější generaci.

Tile Mate také navyšuje dosah Bluetooth o 50 % na 46 metrů, Tile Pro dokonce na 92 metrů. Tile Mate je nyní k dostání za 25 euro (650 Kč) a Tile Pro za 35 euro (900 Kč). V České republice se Tile oficiálně neprodává, avšak výrobce produkty do ČR zasílá; cena poštovného činí 4 eura (100 Kč). Objednat si je můžete zde.

Radek Chlup

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments