Domů » Bleskovky » TikTok rozvazuje ruce. Videa mohou být třikrát delší

TikTok rozvazuje ruce. Videa mohou být třikrát delší

Staří nad ní nevěřícně kroutí hlavou, ti mladší od ní zase nemohou odtrhnout oči. Řeč je o sociální síti TikTok, jejíž popularita především mezi mladší generací raketově roste. Síť si získala oblibu svým formátem krátkých videí, která mají často zábavný charakter.

tiktok
TikTok vychází vstříc všem tvůrcům. Maximální délka videí se protáhne na 3 minuty

Právě délka videí 60 sekund mohla být pro některé tvůrce limitujícím faktorem. Pokud chtěli natočit delší video, nezbývalo jim nic jiného, než jej rozdělit na více částí, což se na síti, kde je pozornost konzumenta vzácná jako šafrán, nemuselo vždy vyplatit. Společnost ByteDance, pod kterou TikTok spadá, se proto rozhodla uživatelům vyjít vstříc.

‎TikTok
Cena: zdarma+

Novinkou je možnost publikovat videa o délce až 3 minuty, tedy o trojnásobku původní délky. Pro vybrané uživatele byla delší videa přístupná už dříve, začátkem měsíce se nicméně uvolnění restrikcí dočkali všichni bez rozdílu.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Mne sa lubia tieto soc siete, že napišete “ty si trulo” a dostanete ban, ale ked som raz na tik-toku nahlasil video ako niekde v afrike niekoho popravili pri strome, tak to vraj nic neporusovalo 😂 video bolo odstranene az po 3 tyzdnoch

    • Nevhodné sú sociálne siete ako celok a mali by byť zabanované. Keď vidím ako mladí mrhajú časom a čumia na tú spodinu spoločnosti, ktorá si hovorí „influenceri“, strácam všetky nádeje na budúcnosť ľudstva.

    • Anonym: Anonymov je to mnoho a s mnohymi z nich som sa asi nikdy nezhodol, ale teraz by som Ta objal :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).