Domů » Bleskovky » The Witness je aspirantem na mobilní hru s nejlepší grafikou

The Witness je aspirantem na mobilní hru s nejlepší grafikou

Mobilních her vychází každý den nepřeberné množství, zapadnout je tak více než snadné. Aby vývojáři nějak ze zástupu klonů a průměrných her vystoupili, musejí nabídnout něco více. Hra s otevřeným světem The Witness na to jde od podlahy a kromě zábavných hádanek nabízí pravděpodobně nejhezčí grafiku, co v mobilních hrách v současnosti najdete.

The Witness first official gameplay trailer

Vizuální stránka opravdu bere dech. Kromě kochání se vás také čeká přes 500 hádanek, které se nemohou dočkat, až je vyřešíte. The Witness koupíte na iOS nebo na Steamu, kde je však mnohem dražší. Dostupná je i verze pro Android, nicméně pouze na zařízeních SHIELD od NVIDIE.

‎The Witness
Cena: 249,00 Kč

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. 299Kč ne díky :D

    • A proc ne? Pokud to je plna hra stareho typu a ne hra ktera se vas snazi vydirat tim, ze mate jen omezeny pocet tahu za urcitou casovou periodu, tak 299CZK je naprosto adekvatni cena. To je nejakych 13EUR. Za nejakou dobu to bude za 9,99EUR. Opravdu nechapu ze si nekdo mysli ze se da A hra prodavat pod 10EUR a byt ziskova.

  2. Bohužel jen pro Shield TV.

  3. Modern Combat 5 mi připadá lepší

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).