Domů » Bleskovky » The Sims v plnohodnotné verzi míří do chytrých telefonů

The Sims v plnohodnotné verzi míří do chytrých telefonů

Legendární simulátor života a bydlení The Sims, který letos oslaví 17. let od vydání prvního dílu, brzy zamíří na displeje chytrých telefonů s Androidem a iOS. Autoři slibují, že mobilní verze nabídne všechny funkce, které znají hráči z klasické desktopové varianty „simíků“, konkrétně ze čtvrtého dílu.

thesimsmobile

Chybět tedy nebude úprava charakteru a vzhledu postaviček, stavba vlastních domů a jejich detailní přizpůsobení a navazování přátelství a vztahů. Zkrátka The Sims tak, jak je znáte.

The Sims Mobile (iOS/Android) Soft Launch Trailer | Official Mobile Game

Aktuálně je titul dostupný jen v Brazílii a EA zatím neoznámilo přesný termín vydání hry pro celý svět, nicméně některá zahraniční fóra informovala, že bychom se mohli dočkat na začátku června.

The Sims™ Mobile
Cena: zdarma
‎The Sims™ Mobile
Cena: zdarma+

TOP 10 her před 20 lety: Zavzpomínejte na klasiky, které žijí dodnes

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

12 komentářů

 1. „Tato položka není ve vaši zemi dostupná.“

 2. Toto jako vážně bude hrát někdo na mobilu? :D

  • Tak řekl bych, že 200-300W strojovna pod stolem je pro tyhle hry trochu škoda:)

   • Ale lepší budeten mobil, protože „uřvaný zelený tydýt“ prodává stále notebooky , které ani tohle v fullHD na plné detaily nedají.

   • Spíš 400-500W ???? já nevím, ale mě hry na tom dotykáči nic neříkají, ani nebaví. Na hry mám PC, a na komunikaci telefon ???? dneska ty děti co se učí na tabletu, už ani neuřídí auto na klávesnici ????

   • kropovez (neregistrovaný): Tak Diablo tam fakt hrát nemíním, to mi přijde, že i mechanická klávesnice je někdy pomalá (ale jasně, je to o skillu:) ). Na druhou stranu, na vystřelení ptáka, dát do řady 3 diamanty nebo „tamagoči“ je mobil mi přijde poměrně dobrý formát. A řekl bych, že v zásadě není ani špatný na adventury, kde dle mě není absolutně důvod být nějak ochuzen v zážitku.

   • Pokud by to byl 24″ tablet, tak proč ne :D

 3. Tomáš Frnka

  Tato aplikace není kompatibilní se žádným z vašich zařízení. a to těch zařízení mám dost galaxy s7 s8 nvidia shild k1 není kompatibilní ani s jedním z nich

  • Zajímavé že by to zrovna ne neroot-lé nV Shield K1 s tovární ROM nejelo, no muže se stát….

   Ale že Xynos, nebo Kirin nebude kompatibilní se nedivím.

 4. Mám Huawei P9 Lite Android 7
  A píše mi to toto zarizeni neni podporovano wtf? :D

 5. Není podporováno pro ČR protože .apk soubor je zatím přístupný jen pro Brazílii.
  Pokud chcete nainstalovat a hrát, pak si stáhněte .apk soubor a nainstalujte si jej do telefonu (musíte povolit neznámé zdroje v nastavení ;-)).
  Bože to je jak z deníku IT-ka :-)

  A nestěžujte si, že vám to nepodporuje telefony.
  Podporuje, jen pro ČR to prostě ještě neuvolnili k instalaci ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).