TOPlist

Terra Nil: roztomilá odpočinková strategie míří na mobily

terra nil
  • Odpočinková budovatelská strategie dorazí 28. března na PC a mobilní telefony pro předplatitele Netflixu
  • Tvůrci slíbili, že část ze zisků poputuje na dobročinné účely

Americké vydavatelství Devolver Digital, které již řadu let pomáhá na svět ambiciózním nezávislým hrám jako Monkey Island či Hotline Miami, oznámilo datum vydání nevšední budovatelské strategie Terra Nil. Příznivce žánru bude chtít oslovit především poklidnou atmosférou, kresleným grafickým zpracováním či důrazem na ekologii. Zájemci si mohou do kalendářů poznamenat termín 28. března, kdy hra vychází na mobilní telefony (iOS i Android) pro předplatitele Netflixu a také na počítače prostřednictvím Steamu.

Zároveň jsme se dočkali nového traileru, který nabízí pohled na hratelnost i malebné vizuální ztvárnění. Cílem hry je rekultivovat půdu, vysadit nové rostliny či obnovit deštné pralesy – zkrátka vytvořit lepší podmínky pro život místní fauny.

Herní doba by se měla pohybovat kolem 6 až 8 hodin, během nichž navštívíte čtyři různé oblasti včetně městských ruin či tropických ostrovů. Všechny regiony jsou navíc procedurálně generované, a měly by tak vybízet k opakovanému hraní.Asus ROG Scar 1Nepřehlédněte

Herní notebooky Asus Strix SCAR jdou do prodeje, cena atakuje 100 tisíc Kč

Vývojářské studio Free Lives navíc oznámilo, že část z utržených peněž na Steamu věnuje neziskové organizaci Endangered Wildlife Trust, která se nejen na jihu Afriky zaměřuje na ochranu ohrožených druhů.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku