Domů » Bleskovky » Tenisky Nike Adapt BB neběhají správně, pokud je aktualizujete z Androidu

Tenisky Nike Adapt BB neběhají správně, pokud je aktualizujete z Androidu

Když Nike představil své futuristické tenisky Adapt BB, které vynikaly především samozavazujícím se mechanismem, lámali jsme si hlavu nad tím, jak na tom bude podpora této chytré obuvi do budoucna. Pokud jste čekali, že přijde vzpoura strojů a boty se odmítnou rozvázat či zavázat, nebyli jste daleko od pravdy. Hned při svém prvním updatu si chytrá obuv uřízla pořádnou ostudu.

Pokud totiž aktualizujete Adapt BB z Androidu, vyskytne se zde problém a tenisky se zkrátka neaktualizují, což z nich udělá poměrně drahou „hloupou“ obuv. Uživatelé na vzniklou situaci samozřejmě reagovali udělováním nejnižších hodnocení, která Obchod Play povoluje. Nike nicméně na opravě této chyby pracuje, ale do té doby budou muset uživatelé tenisek za bezmála 350 dolarů (cca 8 000 korun) počkat na záplatu, nebo použít pro aktualizaci zařízení s iOS.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments