Domů » Bleskovky » Takto má vypadat Samsung Galaxy Note 10. Čekejte nové umístění všech fotoaparátů

Takto má vypadat Samsung Galaxy Note 10. Čekejte nové umístění všech fotoaparátů

Na konci letošního léta představí Samsung další generaci smartphonu Galaxy Note s číslem 10. Tento telefon údajně dorazí ve dvou velikostech, každá z nich navíc ještě dostane speciální 5G variantu. Podle posledních spekulací se dočkáme přepracovaného designu, zejména v oblasti fotoaparátů. Server PhoneArena veškeré úniky posbíral a vytvořil vlastní rendery, které vzhled Galaxy Note 10 přibližují.

galaxy note 10 1 1

Galaxy Note 10: semafor jako v Galaxy A9

Pokud se bude originál těmto obrázkům alespoň trochu podobat, můžeme se těšit na telefon s opravdu velkým využitím čelní plochy displejem. Rámečky okolo displeje mají být tenké, celistvá plocha však bude narušena otvorem pro selfie kamerku, který bude netradičně umístěn doprostřed horního proužku displeje. Otvor alespoň má být menší než u Galaxy S10.

galaxy note 10 1 2

Všechny zdroje se také shodnou na tom, že Galaxy Note 10 přinese přepracovaný zadní fotoaparát, podle PhoneAreny bude instalován do levého horního rohu a tvořit jej bude obdélníkový fotomodul obsahující 4 čočky. Podobný „semafor“ měl už loňský Galaxy A9, v tomto případě však bude nepochybně použita kvalitnější technika částečně založená na fotoaparátu Galaxy S10 5G. Umístění vlevo dává větší logiku, pro výrobce bude snazší uspořádat dovnitř ostatní komponenty, zejména akumulátor. Ten by měl mít kapacitu 4 300 mAh.

galaxy note 10 2 1
Dorazí Galaxy Note 10 v takto veselých barvách?

Rendery serveru PhoneArena nereflektují prvotní úniky, že Galaxy Note 10 bude zcela beztlačítkový smartphone, podle obrázků bychom měli najít všechna tlačítka na svých obvyklých místech.

Samsung Galaxy Note 10 bude pravděpodobně představen na konci srpna, kromě něj prý korejský gigant chystá ještě senzačnější zařízení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

16 komentářů

 1. Opet jen umělé obrazky a urcite nebude S Pen na strane, kde jsou fotomoduly takto na vysku. Takze zase jen zpatlanina kohosi.

  • S Pen může bejt na stejný straně jako foťáky úplně v pohodě, při minimu snahy. V Note 9 je nad „přihrádkou“ pro S Pen moře místa.

   [odkaz]

  • Ano, protoze ma fotaky horizontalne, pri vertikalni pozici fotomodulu a poctu cocek uz by tam more mista nebylo. Je to jen zpraserny render kohosi.

  • Ano, tak to bejvá, že když někam dáš něco, co tam předtim nebylo, je tam rázem míň místa než předtim, Jirko.

   Nicméně to nijak nevyvrací, že S Pen slot a vertikálně orientovanej fotomodul na stejný straně bejt velice snadno můžou. (Ačkoli bych si to nepřál, protože nejsem příznivcem foťáků v rohu.)

  • Tohle je nerealne, uz jsou venku jine rendery a vse je zase jinak. Slot na S Pen rozhodne neni a nebude na strane, kde jsou vertikalne dolu kamery. Malo mista.

 2. Presne tohle je nerealny , na nekalete pozici spenu fotaky? Presne jak pises splatanina

 3. Hlavně ať necpou tu díru v displeji doprostřed!!! U S10, kde je na kraji je mnohem méně rušivá..

 4. Prostě jen kopíruje nic víc, Samsung nic neumí sám vymyslet.

 5. zase koukam umyslne neukazuji spodni ram. tak doufejme ze bude stejny jako nahore ne ze tam bude hnusny velky..

 6. Tá veľkosť prednej kamery bude aj tak určite väčšia

 7. hlavne na phonearena uz maji usporadani fotaku jinak :)

  • Jinak způsobem, kterej je k smíchu, protože naprosto vybočuje z designovýho jazyka Samsungu, navíc způsobem kopírujícím Huawei, což by Samsung sotva kdy udělal.

 8. To vypadá jako nějaká ta jejich levná plečka který se nazývají Galaxy A a nebo nějaký číňan typů Huawei, Xiaomi atd. to si teda pomůžou tohle bude nejhnusnější mobil v historii pokud nepočítám xperie s ultranudlí :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).