Domů » Bleskovky » Takto má vypadat Samsung Galaxy Note 10. Čekejte nové umístění všech fotoaparátů

Takto má vypadat Samsung Galaxy Note 10. Čekejte nové umístění všech fotoaparátů

Na konci letošního léta představí Samsung další generaci smartphonu Galaxy Note s číslem 10. Tento telefon údajně dorazí ve dvou velikostech, každá z nich navíc ještě dostane speciální 5G variantu. Podle posledních spekulací se dočkáme přepracovaného designu, zejména v oblasti fotoaparátů. Server PhoneArena veškeré úniky posbíral a vytvořil vlastní rendery, které vzhled Galaxy Note 10 přibližují.

galaxy note 10 1 1

Galaxy Note 10: semafor jako v Galaxy A9

Pokud se bude originál těmto obrázkům alespoň trochu podobat, můžeme se těšit na telefon s opravdu velkým využitím čelní plochy displejem. Rámečky okolo displeje mají být tenké, celistvá plocha však bude narušena otvorem pro selfie kamerku, který bude netradičně umístěn doprostřed horního proužku displeje. Otvor alespoň má být menší než u Galaxy S10.

galaxy note 10 1 2

Všechny zdroje se také shodnou na tom, že Galaxy Note 10 přinese přepracovaný zadní fotoaparát, podle PhoneAreny bude instalován do levého horního rohu a tvořit jej bude obdélníkový fotomodul obsahující 4 čočky. Podobný „semafor“ měl už loňský Galaxy A9, v tomto případě však bude nepochybně použita kvalitnější technika částečně založená na fotoaparátu Galaxy S10 5G. Umístění vlevo dává větší logiku, pro výrobce bude snazší uspořádat dovnitř ostatní komponenty, zejména akumulátor. Ten by měl mít kapacitu 4 300 mAh.

galaxy note 10 2 1
Dorazí Galaxy Note 10 v takto veselých barvách?

Rendery serveru PhoneArena nereflektují prvotní úniky, že Galaxy Note 10 bude zcela beztlačítkový smartphone, podle obrázků bychom měli najít všechna tlačítka na svých obvyklých místech.

Samsung Galaxy Note 10 bude pravděpodobně představen na konci srpna, kromě něj prý korejský gigant chystá ještě senzačnější zařízení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments