Domů » Bleskovky » Galaxy Note 10 nebude hlavní hvězdou podzimu, Samsung chystá ještě senzačnější smartphone

Galaxy Note 10 nebude hlavní hvězdou podzimu, Samsung chystá ještě senzačnější smartphone

Ještě před nedávnem bylo obvyklé, že velcí výrobci představovali jeden až dva vlajkové smartphony ročně, v Samsungu ale zřejmě mají natolik kreativní vývojové oddělení, že jim tento počet nestačí. V únoru Samsung představil hned čtyři různé varianty smartphonu Galaxy S10, a navrch ještě přihodil ohebný Galaxy Fold. A zdá se, že letošní podzim bude v podání korejského výrobce neméně zajímavý.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Samsung hodlá představit dvě různé verze smartphonu Galaxy Note 10, každá z nich se navíc dočká speciální 5G varianty. I přesto se nemají tyto telefony stát hlavní hvězdou podzimu, neboť Samsung má v rukávu ještě senzačnější zařízení. Tvrdí to ve svém tweetu obvykle velmi přesný informátor Ice Universe, podle něhož se má jednat o nejkreativnější smartphone od Samsungu pro druhou polovinu letošního roku.

Bohužel více informací o chystaném telefonu zatím nemáme, očekáváme však, že Samsung přijde s novým konceptem využívajícím ohebný displej.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. No Fold spíše nepřihodil:) Ale ano, jak jsem psal, pro výrobce je prostor pro dvě vlajky, technologickou a designovou.

  • Oni stejně myslí Fold, jen jim bude trvat do podzima, než opraví aktuální koncept.
   Teď je to Fold Alfa 0,7, na podzim bude Fold beta 0,9a.

 2. Rumová víla

  Branil jsem se tomu zuby nehty, ale preci jen jsem si koupil samsunga, vsechno funguje jak má, ale ten balast v telefonu… Nevíte jak se zbytečných app zbavit? Většina jich nejde odinstalovat, ani vypnout. Díky.

  • Jako například?

  • Přes ADB v PC.

  • Dělám to spousta výrobců ač už ne tolik jako dříve, adb to jistí to jistí ale je s tím trocha práce, návody najdeš na diskuzích nic to není.
   V základu jdou aplikace zakázat /deaktivovat ve správci aplikaci v nastavení, nebo některé odinstalovat, jinak je nejlepší volba mít čistý nebo téměř čistý android v telefonu.
   Bohužel pak zase přijdeš o funkce které nadstavby výrobců nabízejí.
   Někteří výrobci to již dělají někteří je a asi ani nechtějí.
   Při prvním spuštění po vybalení z krabice ti dají na výběr jestli ty aplikace chceš tedy rovnou se ti stáhnou nebo ne…… nutit to nemám rád ale vždycky je možnost se jich zbavit a v případě adb, root nebo custom ROM nejsou potřeba.

 3. Děláš si srandu Karásku? Samsung si střihl s Foldem takovou ostudu, že použít slovo senzační v jedný větě se slovem Samsung může bud masochista, anebo dobře placenej scout . Co z toho jsi ty Karásku? Ty „senzační“.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).