Domů » Bleskovky » Galaxy Note 10 nebude hlavní hvězdou podzimu, Samsung chystá ještě senzačnější smartphone

Galaxy Note 10 nebude hlavní hvězdou podzimu, Samsung chystá ještě senzačnější smartphone

Ještě před nedávnem bylo obvyklé, že velcí výrobci představovali jeden až dva vlajkové smartphony ročně, v Samsungu ale zřejmě mají natolik kreativní vývojové oddělení, že jim tento počet nestačí. V únoru Samsung představil hned čtyři různé varianty smartphonu Galaxy S10, a navrch ještě přihodil ohebný Galaxy Fold. A zdá se, že letošní podzim bude v podání korejského výrobce neméně zajímavý.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Samsung hodlá představit dvě různé verze smartphonu Galaxy Note 10, každá z nich se navíc dočká speciální 5G varianty. I přesto se nemají tyto telefony stát hlavní hvězdou podzimu, neboť Samsung má v rukávu ještě senzačnější zařízení. Tvrdí to ve svém tweetu obvykle velmi přesný informátor Ice Universe, podle něhož se má jednat o nejkreativnější smartphone od Samsungu pro druhou polovinu letošního roku.

Bohužel více informací o chystaném telefonu zatím nemáme, očekáváme však, že Samsung přijde s novým konceptem využívajícím ohebný displej.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments