Takto má vypadat Pixel 7 Pro. Google chystá designové ozvláštnění

Pixel 7 Pro 2

Google Pixel 6 (Pro) je jedním z největších překvapení minulého roku. Google konečně po letech přešlapování na místě našel recept, jak vyrobit zajímavé, výkonné a neotřele vypadající telefony, které hrdě nesou prapor operačního systému Android. Přestože je oficiálně seženete jen na několika místech světa, prodávají se výrazně lépe než jejich předchůdci. Nelze se tak divit, že Google už nyní připravuje jejich nástupce, s nimiž bude chtít dokázat, že smartphony vyrábět umí.

Pixel 7 Pro na prvních obrázcích

Co se týče utajování informací, je na tom Google pravděpodobně nejhůře z celého mobilního světa. Vzhled jeho Pixelů bývá známý i s půlročním předstihem a zdá se, že ani příští Pixely na tom nebudou lépe. Už nyní se na internetu objevily neoficiální rendery většího Pixelu 7 Pro, jehož premiéra se odehraje pravděpodobně až v říjnu. Obrázky nicméně pocházejí od spolehlivého zdroje @OnLeaks a jsou založené na aktuálních CAD výkresech.

[Exclusive] Google Pixel 7 Pro renders reveal punch-hole display & triple camera setup | First Look


Google Pixel 6 recenzeNepřehlédněte

Google Pixel 7: vše co zatím víme

Podle renderů se nezdá, že by Google hledal pro letošní rok jiný recept – Pixel 7 Pro vypadá na první pohled stejně jako jeho předchůdce. Jediným na první pohled viditelným rozdílem je propojení vystouplého vodorovného fotomodulu na zádech s kovovým rámečkem. Podobně to měl u loňské modelové řady Galaxy S21 i Samsung, avšak u nástupců použil konvenční řešení.

Očekává se že Pixel 7 Pro dostane 6,7–6,8” zobrazovač s výřezem pro selfie kamerku. Z obrázků jsou dále patrné mřížky reproduktorů, USB-C port a slot na SIM kartu na levé straně. Celkové rozměry mají být 163 × 76,6 × 8,7 mm (11,2 mm i při zohlednění zmíněného fotomodulu), tedy přibližně stejné jako u Pixelu 6 Pro.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku