Domů » Bleskovky » Takto budou vypadat nové hodinky Fitbit: cenu za design rozhodně nezískají

Takto budou vypadat nové hodinky Fitbit: cenu za design rozhodně nezískají

Společnost Fitbit se chystá ještě před letošními vánoci představit nové chytré hodinky, které mají podle slov ředitele společnosti Jamese Parka konkurovat Apple Watch. Internetová stránka Wareable nyní získala rendery údajně finálního vzhledu.

Vzhled chystaných Fitbitů je bohužel eleganci Apple Watch, případně konkurenci s kruhovými displeji, na hony vzdálený. Hodinky na obrázcích připomínají model Fitbit Blaze z loňského roku, s nimi například sdílejí i konfiguraci tlačítek – dvě napravo, jedno nalevo.

Nové hodinky mají nabídnout vícedenní výdrž na jedno nabití, GPS, multiplaftormní kompatibilitu, voděodolnost do hloubky 50 metrů a širokou paletu zdravotních funkcí – kromě snímače srdečního tepu nemá chybět ani měření pulsní oxymetrie, tedy monitorování saturace kyslíku v krvi.

V nabídce budou údajně tři barevné kombinace – stříbrné tělo a šedý pásek, růžovo-zlaté tělo a modrý pásek a tmavé tělo s modrým páskem. Datum představení, ani přibližnou cenu hodinek, v tuto chvíli neznáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Náhodou veľmi pekne.

  2. Jakou ma Jakub Karasek kvalifikaci rozhodovat co elegantni je a co neni?

  3. Jako když to porovnám s Pebble time steel, tak toto je opravdu hnus. Na to, že koupili Pebble a Vector smartwatch, tak tenhle výplod je opravdu tragický a je vidět, že chtějí pouze likvidovat konkurenci aby ty jejich hnusy šli na odbyt

  4. Jsou velmi nehezké. Bývalí majitele Pebble zapláčou. A taková jsme měli očekávání

  5. Jsou velmi nehezké. Bývalí majitele Pebble zapláčou. A taková jsme měli očekávání

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).