Takto budou vypadat nové hodinky Fitbit: cenu za design rozhodně nezískají

Společnost Fitbit se chystá ještě před letošními vánoci představit nové chytré hodinky, které mají podle slov ředitele společnosti Jamese Parka konkurovat Apple Watch. Internetová stránka Wareable nyní získala rendery údajně finálního vzhledu.

Vzhled chystaných Fitbitů je bohužel eleganci Apple Watch, případně konkurenci s kruhovými displeji, na hony vzdálený. Hodinky na obrázcích připomínají model Fitbit Blaze z loňského roku, s nimi například sdílejí i konfiguraci tlačítek – dvě napravo, jedno nalevo.

Nové hodinky mají nabídnout vícedenní výdrž na jedno nabití, GPS, multiplaftormní kompatibilitu, voděodolnost do hloubky 50 metrů a širokou paletu zdravotních funkcí – kromě snímače srdečního tepu nemá chybět ani měření pulsní oxymetrie, tedy monitorování saturace kyslíku v krvi.

V nabídce budou údajně tři barevné kombinace – stříbrné tělo a šedý pásek, růžovo-zlaté tělo a modrý pásek a tmavé tělo s modrým páskem. Datum představení, ani přibližnou cenu hodinek, v tuto chvíli neznáme.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku