TOPlist

Takto bude vypadat OnePlus Pad. Oslní velkým fotoaparátem a doprovodí jej stylus i klávesnice

oneplus padbanner
  • OnePlus Pad bude tablet pro středně náročné
  • Zaujme tenkými rámečky a bohatým příslušenstvím

OnePlus má na zítřejší den nachystanou tiskovou konferenci, na které odhalí spoustu nových produktů, mimo jiné tablet OnePlus Pad. Dosud nebylo jasné, do jaké kategorie bude toto zařízení spadat, avšak uniklý obrázek a video jasně napovídají, že se bude jednat o produkt z vyšších pater.

OnePlus Pad 1

Technické specifikace zatím neznáme, avšak leccos napovídá už samotný design v čele s tenkými rámečky okolo displeje a velkým fotoaparátem na zádech. Zaujme i originální příslušenství v podobě stylusu a klávesnice.

OnePlus Pad

Čínský výrobce chystá pro svůj první tablet speciální klávesnicový kryt, jehož součástí bude integrovaný stojánek držící obrazovku v jedné poloze, pět řad kláves a drobný touchpad. O vzájemnou komunikaci se postará speciální 3pinový konektor. Klávesnice pravděpodobně nebude mít plnohodnotnou velikost – displej tabletu bude podle spekulací mít v úhlopříčce 11,6″.

Premiéru si OnePlus Pad odbude na události Cloud 11, která bude zahájena zítra v 15:00 našeho času v indickém Novém Dillí. Kromě uvedeného výrobku bychom se měli dočkat ještě nových sluchátek, mechanické klávesnice k počítači a globální premiéry smartphonu OnePlus 11, který byl zatím představen jen v Číně.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku