TOPlist

Příští sluchátka od OnePlus nabídnou ANC a excelentní výdrž

oneplus buds pro 2 2
  • OnePlus příští týden odhalí hromadu nových produktů
  • Máme nové informace o chystaných bezdrátech Buds Ace

Společnost OnePlus chystá na příští týden odhalení několika nových produktů, a to hned na dvou frontách – část novinek bude představena v indickém Novém Dillí, část v Číně.

OnePlus 1

Na první lokaci se zřejmě dočkáme globální premiéry smartphonu OnePlus 11, který doprovodí odlehčený model OnePlus 11R. V Číně zase má být představen smartphone OnePlus Ace 2 (pravděpodobně čínská varianta OnePlus 11R) a sluchátka OnePlus Buds Ace. A aby toho nebylo málo, čínská firma má v rukávu ještě nový tablet a mechanickou klávesnici. Zatímco o některých chystaných zařízeních máme pouze kusé informace, parametry jmenovaných špuntů výrobce postupně prozrazuje na čínských sociálních sítích.

OnePlus Buds Ace budou mít podobný design jako OnePlus Nord Buds, avšak oproti nim mají nabídnout několik vylepšení. Celková výdrž se má zvýšit na 36 hodin při průběžném dobíjení z pouzdra (o 6 hodin více než jmenovaný předchůdce), rychlejší má být rovněž nabíjení – za pouhých 5 minut půjde získat dalších 10 hodin přehrávání.

Sluchátka mají rovněž podporovat aktivní potlačení okolního hluku, což má zajišťovat nový dvoujádrový čip. Novinkou má být i dynamický basový systém BassWave a podpora Bluetooth 5.3 s nízkou latencí 47 ms.

V tuto chvíli není jasné, zda bude OnePlus nabízet Buds Ace pouze na čínském trhu, nebo i globálně, byť pod jiným označením.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku