Takto bude vypadat Galaxy Z Flip 4. Velké změny nečekejte

990 450 Samsung Galaxy Z Flip3

Letos v létě dorazí nové skládačky od Samsungu. Před pár hodinami jsme si ukázali, jak bude vypadat Galaxy Z Fold 4, nyní se můžeme podívat na véčkový Galaxy Z Flip 4. Jeho podrobné rendery zveřejnil server 91mobiles ve spolupráci s informátorem @onleaks.

Galaxy Z Flip 4 na nových obrázcích

I když se nejedná o oficiální tiskové snímky od Samsungu, dávají nám zveřejněné obrázky jasnou představu, jak bude nadcházející korejské véčko vypadat. Pokud jste se těšili na designovou revoluci, musíme vás zklamat – Galaxy Z Flip 4 bude vypadat prakticky stejně jako jeho předchůdce.

Galaxy Z Flip 4 1

Čekat tak můžeme kompaktní véčko se skleněnými zády a kovovým rámečkem. Vnější displej bude opět umístěn do černého proužku společně s dvojicí čoček fotoaparátů. Vnitřní displej bude mít v diagonále 6,7″ a nahoře bude narušen výřezem selfie kamerky.

Galaxy Z Flip 4 First Look, 360 Degree Video Exclusive

Co se rozměrů týče, Galaxy Z Flip 4 bude na výšku a šířku o milimetr menší, avšak jeho tloušťka naroste z 6,9 na 7,2 mm. Pravděpodobně za to může větší akumulátor, který má mít kapacitu 3 700 mAh.

Samsung Galaxy Z Flip 4 bude nabízen v několika barevných variantách, jednou z nich má být modrá. K jeho odhalení dojde pravděpodobně v srpnu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku