Takhle vypadají Google Glass 2. generace: Se sluchátkem a podporou pro dioptrická skla

Google před několika okamžiky zveřejnil produktové fotografie druhé generace brýlí Google Glass, které budou od listopadu dostupné pro uživatele Explorer programu. Stávající majitelé Google Glass si současnou verzi budou moci vyměnit za novou (zřejmě s doplatkem) a co je zajímavé, budou moci dále doporučit až další 3 přátele, kteří si druhou revizi rovněž budou moci objednat. I nadále ale platí, že brýle Google doručí pouze na americkou adresu.

Google Glass „2“ budou podporovat dioptrická skla, která bude možné zasadit do upravené konstrukce. Z fotografií je patrné, že původní systém, který vedl zvuk po lebeční kosti, nahradilo klasické sluchátko. To však najdeme pouze na jedné straně a pro poslech hudby tak Google Glass asi využívat nebudete.

Tip ke čtení – Google Glass v akci: Jaké jsou futuristické brýle?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. mceza (neregistrovaný)

  Zdá se mi to nebo došlo k výraznému nárůstu velikosti?

 2. Lukas Kosik (neregistrovaný)

  Zvuk přes lebku sice nebyl zrovna dokonalý, ale to sluchátko není nic moc pěkného, ani ergonomického. Doufám, že u finální verze nebude, nebo půjde odpojit a Glass půjdou spárovat s bluetooth headsetem. Nosit plandající sluchátko, když budu chtít poslouchat hudbu, je dost otřesná představa. Navíc headset bude muset být multipoint aby dokázal v jednu chvíli komunikovat s telefonem a Glass zároveň. Už teď mám problém taková sluchátka sehnat. Navíc když si představím, že s sebou nosím ještě tablet, který chci mít také připojený.. Existují vůbec (kvalitní) triplepoint sluchátka?

 3. _miv_ (neregistrovaný)

  uz dvojka??? :-D super… snad v lete bude aj trojka…

 4. Kato (neregistrovaný)

  Malo kdy se zadari, aby druha, resp. prvni komercne dostupna verze byla vyrazne horsi, nez testovaci prototyp.. Tady se to evidentne povedlo.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel