Takhle bude vypadat Note 8. Co na něj říkáte?

O připravovaném nástupci výbušného Note7 se mluví již delší dobu, nyní však poprvé unikla zřejmě opravdu finální podoba tohoto phabletu. O zveřejnění se postaral známý britský YouTuber SuperSaf TV, který na svém Twitteru sdílel render pouzdra od společnosti Olixar, v němž díky jeho průhlednosti můžeme novinku poměrně dobře vidět.

Únikem se mimo jiné potvrzují předchozí spekulace o duálním fotoaparátu a téměř bezrámečkovém displeji. Za zmínku stojí také umístění čtečky otisku prstů, která je opět vedle fotoaparátu, což je řešení, které se u Galaxy S8 příliš nelíbilo. Je zřejmé, že na přepracování designu již inženýři Samsungu neměli dost času a na nějakou revoluci ve snímání otisků si budeme muset počkat až na další generaci. Je ale možné, že konkurenční Apple nový iPhone se čtečkou pod displejem vydat zvládne a předběhne tak svého jihokorejského rivala.







Nepřehlédněte

Další top model z dílny Samsungu: co vše víme o Galaxy Note 8?

Autor článku
Tomáš Krompolc
Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Kapitoly článku