Domů » Bleskovky » Takhle bude vypadat LG G8. Premiéra na MWC v Barceloně

Takhle bude vypadat LG G8. Premiéra na MWC v Barceloně

Korejská společnost LG je, alespoň co se týče chytrých telefonů, trochu v pozadí svého konkurenta Samsungu. Vlajkové lodě z pod taktovky Jihokorejců se nicméně takřka vždy vyznačovaly jistou dávkou kvality za rozumnou cenu, přičemž některé modely se nebály ani experimentovat. Jeden příklad za všechny je LG G5, u nějž jste mohli vyměňovat spodní bradu za různé druhy modulů. Tento experiment sice díru do světa neudělal, nicméně LG to rozhodně s pokusy stvořit něco originálního nehází flintu do žita.

Takto by měl vypadat LG G8
Takto by měl vypadat LG G8. Není ale vyločeno, že finální verze se od této podoby bude lišit.

Podle spekulací, se kterými přišel server CNET, chystá příští měsíc LG na Mobile Wolrd Congressu v Barceloně překvapení v podobě telefonu, ke kterému budete moci přidat druhý displej. LG se pravděpodobně nebude pouštět do skládací varianty chytrého telefonu, jako tomu bude u Samsungu.

Server 91mobiles.com dnes také zveřejnil exkluzivní rendery, které naznačují, jak bude LG G8 vypadat. Oproti svého předchůdci se nijak výrazně lišit nebude.

LG G8: 360 degree renders EXCLUSIVE

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

17 komentářů

 1. Mluvit v souvislosti s LG o kvalitě je opravdu komické. Měl jsem dva jejich smartphony a už nikdy více.

 2. To je celkem dobrý oni mají velkou bradu tak udělali i velký čelo a do toho čela i výřez si myslím že to vychytali asi nejlépe :-D

  • Jeste nekam tu diru a bude to dokonaly :DD

  • no mohli by použít tu oválnou díru a díru bod ten výřez ať je to taková pyramida :-D aspoň by měli prvenství několika kamer ve předu :-D

  • A navrch čtečka otisků na zádech v době, kdy se všichni předháněj, kdo bude mít nejlepší čtečku pod displejem. :)) Slyšim zvonit umíráček.

 3. Podle mě je to fake. Aby G8 vypadalo stejně jak G7 to asi ne.

 4. To není G8 ale Alpha tedy kódové označení.

 5. Vypadá dobře, ale ja jsem z LG vylečený.
  – LG Nexus 4: po roce náhlé vypinani mobilu
  – LG G2: po nějaké době olejova skvrna pod displejem.

  Pak prisly modely, ktere mely problem s bootloaderem nebo necim takovym. No, přešel jsem na Xiaomi. Dva modely bez problemu. Pak Oneplus, opět zcela bez problémů…

 6. LG vážně nebrat, kazící se odpad napříč všemi modely.

 7. Bože s těch vašich titulků se mi chce fakt zvracet. „Takto bude vypadat….“ ale pod obrázkem „Takto by měl vypadat…“ Divím se, že jste do nadpisu nenacpali slovo iPhone.

 8. Nevim co tu máte proti LG.Známí měli LG G2,G3,G4 a žádne problémy nikdy neměli.Jednu G2 má do dnes bratranec a nikdy neměl problem.G4 má kámoš a až na praskle sklo nikdy žádný problém

 9. Lg je vážně odpad. Mám G6 a lg už nikdy více i kdyby ten telefon uměl žonglovat.

  • Kedze je taky zly a ty ho stale mas, tak si hud masochista, alebo hlupak.

  • Zajímalo by mě, co vám na G6 tak vadí (buď máte konkrétní důvody nebo jste jeden z těch, kteří když slyší slovo LG, začnou okamžitě s odpadem a bla bla ale iq tykve…)

 10. Lg flex2 nema chybu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).