Takhle bude vypadat LG G8. Premiéra na MWC v Barceloně

Korejská společnost LG je, alespoň co se týče chytrých telefonů, trochu v pozadí svého konkurenta Samsungu. Vlajkové lodě z pod taktovky Jihokorejců se nicméně takřka vždy vyznačovaly jistou dávkou kvality za rozumnou cenu, přičemž některé modely se nebály ani experimentovat. Jeden příklad za všechny je LG G5, u nějž jste mohli vyměňovat spodní bradu za různé druhy modulů. Tento experiment sice díru do světa neudělal, nicméně LG to rozhodně s pokusy stvořit něco originálního nehází flintu do žita.

Takto by měl vypadat LG G8
Takto by měl vypadat LG G8. Není ale vyločeno, že finální verze se od této podoby bude lišit.

Podle spekulací, se kterými přišel server CNET, chystá příští měsíc LG na Mobile Wolrd Congressu v Barceloně překvapení v podobě telefonu, ke kterému budete moci přidat druhý displej. LG se pravděpodobně nebude pouštět do skládací varianty chytrého telefonu, jako tomu bude u Samsungu.

Server 91mobiles.com dnes také zveřejnil exkluzivní rendery, které naznačují, jak bude LG G8 vypadat. Oproti svého předchůdci se nijak výrazně lišit nebude.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku