Sledujte nás na YouTube

Tajný Fujitsu Arrows: Android s příjemnou tloušťkou

Fujitsu příští rok uvede v Japonsku a USA na trh nový smartphone s názvem Arrows F-07D, který bude lákat na 1,4GHz procesor od Qualcommu (zřejmě single-core), čtyřpalcový displej s FWVGA rozlišením (480 x 854 px) krytý ochranným sklem Gorilla Glass. do prodeje se tahle novinka zřejmě dostane ještě s Androidem 2.3, ale později se počítá s uvolněním aktualizace na nový „Ice Cream Sandwich“. Pro mnohé bude zajímavá tloušťka zařízení, která je v nejtenším bodě pouhých 6,7 mm, ale z fotografie je patrné, že většina těla telefonu bude nepatrně širší – 8,5 mm. V současné době telefon prochází schvalovacím procesem FCC, nicméně v Evropě se s ním s největší pravděpodobností nesetkáme.

-

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. niky79 (neregistrovaný)

    “nicméně v Evropě se s ním s největší pravděpodobností nesetkáme.”

    Kupodivu, vubec mi to nevadi :P

  2. Kot3l (neregistrovaný)

    Blbost, dyť se to nedá držet.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *