Domů » Bleskovky » Tahle zpráva se zničí za 3,2,1… WhatsApp testuje automatické mazání zpráv

Tahle zpráva se zničí za 3,2,1… WhatsApp testuje automatické mazání zpráv

Oblíbený komunikační nástroj WhatsApp, který už nějakou dobu patří pod křídla Facebooku, testuje novou funkci, kterou ocení především ti, co mají obavy o své soukromí. V beta verzi pro Android s označením 2.19.348 se objevila funkce, která umožní po určitém čase smazat napsané zprávy.

Nutno podotknout, že v případě této funkcionality se WhatsApp inspiroval u konkurence, konkrétně Snapchatu. Ten už delší dobu nabízí možnost automaticky smazat zaslané zprávy (a umí to samozřejmě i Facebook, nicméně pouze v rámci desetiminutového intervalu.

DeleteMessage Android 3

V beta verzi lze tuto funkci najít v informacích o kontaktu, případně v nastavení skupinových konverzací. Zprávy můžete nechat automaticky smazat v časovém rozmezí od jedné hodiny do jednoho roku. Jestli se tato funkcionalita objeví také ve stabilní verzi a případně kdy se tak stane, prozatím není známo. Uvítali byste automatické mazání zpráv? Dejte nám vědět do komentářů.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.