Domů » Bleskovky » Tag Heuer chystá elegantní chytré hodinky s Android Wear 2.0

Tag Heuer chystá elegantní chytré hodinky s Android Wear 2.0

Fandové chytrých hodinek zbystřete. Letos v květnu přijde na trh nové zařízení firmy Tag Heuer, která proslavila především výrobou luxusních hodinek. Navázat by měly na předchozí model, který nesl název Tag Heuer Connected. Tuto informaci v rozhovoru potvrdil generální ředitel společnosti Jean-Cladue Biver.

tagheuer

O nových hodinkách se toho zatím mnoho neví. Jisté je, že budou obsahovat GPS modul a vylepšený displej. Výdrž baterie by měla být srovnatelná s konkurencí. Očekává se, že hodinky budou fungovat na platformě Android Wear 2.0, jehož oficiální roll-out by měl být příští měsíc.

Biver rovněž uvedl, že předchozího modelu, který začínal na částce 1 500 dolarů (zhruba 37 900 Kč), se podařilo prodat téměř 56 000 kusů, což dvojnásobně překonalo plánované prodeje. U nového modelu firma předpokládá prodej zhruba 150 000 kusů. Na to, zda budou hodinky dostupné na českém trhu a jaká bude jejich cena, si budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Ondřej Miláček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).