Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » T-Mobile zlevní volání, zprávy a data v zemích Evropské unie

T-Mobile zlevní volání, zprávy a data v zemích Evropské unie

Zákazníci T-Mobile se mohou těšit na mírné zlevnění roamingu v zemích EU. K 15. červnu 2014 operátor sníží ceny volání, SMS, MMS a dat v zemích Zóny 1 svého tarifu T-Mobile Roaming. Na léto navíc zlevní i datové přenosy. Odchozí hovory ze zemí EU, Norska, Lichtenštejnska, Islandu a Andorry zlevní v polovině června o 16 %, příchozí hovory o 24 %, SMS o 20 % a MMS o 45 %. Nejvýrazněji se sníží cena dat – ze současných 14 Kč/MB na 6,63 Kč/MB, tedy o 53 %.  


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Příchozí hovory se u zóny 1 účtují po vteřinách (1+1), u odchozích hovorů prvních 30 vteřin a poté po vteřinách (30+1), data po 1 kB

Operátor dále na léto chystá nabídku roamingových datových balíčků. Zákazníci získají vyšší datové limity, navíc budou moci datovat po celém světě za ceny platné pro země EU. O podrobnostech této nabídky se více informací dozvíme později.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Martin Beran (neregistrovaný)

  Škoda, že podobná regulace EU nefunguje taky pro vnitrostátní hovory :-( Za 6,29 můžu volat z Německa do ČR; podívejte se , kolik stojí volání z ČR do Německa…

 2. Kato (neregistrovaný)

  Vaaaau – vyrazna sleva internetu na 6.63Kc/MB. Tzn. ze kdyz s VF platim za mesic 353Kc za vyuziti sveho CR FUPu (tzn. 1,5GB), tak pri tehle vyhodne nabidce TMO bych za stejne mnozstvi dat mohl platit – pocitam vubec dobre – cca 10.000Kc?! Tak do toho jdu po hlave…

  • Figgo182 (neregistrovaný)

   Bejt v zahraničí na mobilních datech je v dnešní době považováno za luxus. Vám se to nezdá jako výrazná sleva? Mě teda ano.

  • Pipa (neregistrovaný)

   VF tohle má nejlepší, u T-mobilu je nejlepší koupit ten nejlevnější balíček 50MB a po té surfovat tou minimální rychlostí, na streaming muziky to není, ale google maps, emaily, synchronizace atd funguje v pohodě a bez omezení dalším FUP.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel