Domů » Bleskovky » T-Mobile zlevňuje mezinárodní hovory, do sousedních zemí si zavoláte za 7 Kč

T-Mobile zlevňuje mezinárodní hovory, do sousedních zemí si zavoláte za 7 Kč

T-Mobile si na dnešní den připravil pro zákazníky nové řady tarifů S námi novinku týkající se mezinárodních hovorů. Z dosavadních dvanácti zón budou sestaveny pouze tři + jedna pro satelity, zároveň dojde ke snížení cen, do zemí sousedících s naší republikou tak bude možné volat od 6, 99 Kč/ min. Nabídka bude spuštěna 1. února 2014. 

Statistiky operátora jednoznačně ukazují, že třemi nejoblíbenějšími destinacemi pro volání do zahraničí jsou napříč všemi segmenty právě Slovensko, Německo a Polsko. Ročně tuto službu využívá téměř 900 000 unikátních zákazníků. Nejdelší hovory pak probíhají do Vietnamu, Moldavska, Ázerbajdžánu, Japonska a USA. Největší příznivec telefonátů do zahraničí z řad rezidenčních zákazníků provolal za měsíc do ciziny 19 hodin. Operátor zaznamená měsíčně v průměru 251 839 zákazníků volajících do ciziny. 

Zóna

Cena za minutu

Země

Okolní státy

6,99 Kč

Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko

Evropa

12 Kč

Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Dánsko, Estonsko, Fayerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Martinik, Monako, Moldavsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Reúnion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán

Svět

30 Kč

zbytek světa

Satelitní sítě

200 Kč

 Inmarsat B, Inmarsat M, Iridium (8817, 8818), Maritime Comm. Inmarsat A, Inmarsat Aero, Inmarsat M4, Iridium (8816)

Změna se podle informací od operátora týká zhruba 700 tisíc zákazníků. Z důvodu zjednodušení a zachování přehlednosti byl připraven jeden ucelený ceník, klientům tak již nebude umožněna služba I-Call. Zákazníci, kterých se tato změna týká, budou informováni prostřednictvím zprávy ve Vyúčtování služeb. 

Nová nabídka je platná pouze pro novou řadu tarifů S námi (S námi v síti, S námi v síti+, S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+ včetně varianty pro podnikatele a bez závazku). Pro všechny ostatní tarify a Twist zákazníky zatím zůstává v platnosti stávající rozdělení do dvanácti zón, a to včetně cen.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).