T-Mobile Rozjezdy pomáhají začínajícím podnikatelům. Stačí mít dobrý nápad

Máte nápad na podnikání, ale chybí vám to nejdůležitější, tedy finance na rozjezd? Pokud nechcete hledat investora na vlastní pěst, nezbývá než využít některou z iniciativ pro začínající podnikatele, jakou je například T-Mobile Rozjezdy. „T-Mobile Rozjezdy pomáhají všem, kteří mají inovativní podnikatelský nápad a plán,“ říká Martina Kemrová, manažerka firemní komunikace společnosti T-Mobile, a dodává: „Naši účastníci, i když nakonec nestojí mezi vítězi, si často pochvalují, že v diskuzi s porotou, odborníky i dalšími soutěžícími si ujasní cíle projektu, i to, zda má jejich nápad šanci u zákazníků.“

blank

T-Mobile už po deváté podpoří až 42 zajímavých projektů cenami v hodnotě 3,5 milionů korun, mezi nimiž nechybí ani profesionální poradenství, které poskytne tuzemská banka ČSOB. Projekty je možné registrovat od 28. ledna do 4. března, přičemž rozhodující je pouze doba, po kterou zájemce podniká s přihlašovaným nápadem – ta nesmí být delší 12 měsíců. IČO může mít soutěžící po delší dobu. V minulém ročníku uspěla například aplikace Glucy, která pomáhá lidem s cukrovkou.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku