Domů » Bleskovky » T-Mobile představil nový balíček Školák. Mějte děti pod kontrolou

T-Mobile představil nový balíček Školák. Mějte děti pod kontrolou

Operátor T-Mobile představil novou službu, která pokryje základní potřeby rodičů školáků – kontakt s dítětem, přehled o jeho mobilní útratě a bezpečnost. To vše přináší balíček Školák s aplikací Surfie za 99 Kč měsíčně k tarifu rodiče. Balíček je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, kteří mají potomky s předplacenou kartou Twist. Služba bude spuštěna 16. srpna.

Balíček Školák za 99 Kč měsíčně nabídne rodičům přehled až o třech dětech současně za jeden poplatek. Nabízí jistotu spojení s juniorem i v případě nulového kreditu a také velmi snadnou kontrolu účtu dítka přímo z rodičovské samoobsluhy Můj T-Mobile. Lze zde vidět například výši kreditu, provoz SIM karty (volaná čísla a SMS), dobíjet přímo z Vyúčtování rodiče nebo platební kartou již od 50 Kč, blokovat mobilní platby a další.

smartphone-kids

Školák je propojen s aplikací Surfie, která je k balíčku zdarma a umožňuje lokalizovat dítě nebo ho chránit před nevhodným internetovým obsahem. Rodiče jistě ocení bezplatné informativní notifikace například v momentě, kdy junior dorazí ze školy domů, když chce hrát hru, kterou nemá povolenou, nebo pokud chce Surfie smazat (to může udělat pouze rodič).

Aplikace je v českém jazyce, funguje pro operační systémy Android a iOS a obsahuje 3 licence, tedy na ochranu třech ratolestí nebo 3 různých zařízení. Apka vyžaduje přístup k internetu, proto je v balíčku pro dítě k dispozici každý měsíc 10 MB dat. Po jejich vyčerpání surfuje zpomalenou rychlostí, dítěti tedy nepřestane fungovat ani pak.

Aplikace Surfie
Aplikace Surfie

Zatímco balíček Školák je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, aplikaci Surfie mohou využít všichni (i Twist). K dispozici je i samostatně za 99 Kč a funguje i pro děti s běžným tarifem. K nalezení je přímo v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a Vychytávky, kde lze také dokoupit další licence pro případ většího počtu dětí nebo zařízení v rodině. Další informace o tomto balíčku najdete na webu operátora.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. Nox (neregistrovaný)

  Vytvorte svemu diteti koncentracni tabor jen za 99Kc mesicne! Tohle by melo byt trestne.

 2. Takáto priveľká kontrola je skôr na škodu. Akonáhle dôjde do puberty tak vtedy začne pruser.
  Jednoducho vysvetliť čo môže a nemôže, prípadne prečo a hotovo.
  Jak malý sme behali a vystrajali rôzne „zle“ veci ale to potom človeka naučí a nie mať rodičov stále u zadku s tym ze ma kontrolujú na každom kroku..

 3. Jindřich Veselý

  Spíš by mě zajmalo jestli tím že je aplikace závislá na internetu dojde po vyčerpání dat k automatické změně rychlosti a tím je možné mít dítě „pod dozorem“ neomezeně, nebo zda to bude jako v ostatních případech kdy se internet zastaví a člověk si musí otevřít internetový prohlížeč aby potvrdil že chce pokračovat zpomalenou rychlostí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).