Domů » Bleskovky » T-Mobile má nové tarify pro podnikatele s cloudovými službami

T-Mobile má nové tarify pro podnikatele s cloudovými službami

T-Mobile tento týden představil nové tarify řady Mobil pro běžné uživatele (informovali jsme zde). Vylepšené tarify ale od 3. dubna nabídne také podnikatelům. Stejně jako v případě běžných tarifů, jsou i ty podnikatelské označeny písmeny konfekčních velikostí od XS až po XXL.

tmobile logo

Zajímavou vlastností této nové generace podnikatelských tarifů jsou integrované T-Mobile cloudové služby, které mohou zákazníci využít pro bezpečné zálohování svých dat.

tmobile_tarify_podnikatele

Například v novém tarifu s názvem M získají podnikatelé, kromě neomezeného volání, SMS a 5 GB dat, i 20 GB zálohovaných dat v cloudu a základní sadu MS Office a to za 699 Kč bez DPH.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).