K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Články » Sygic Travel: Soutěž o Premium licence skvělé cestovatelské aplikace

Sygic Travel: Soutěž o Premium licence skvělé cestovatelské aplikace

Jestliže rádi cestujete a poznáváte nová místa, můžete si tuto činnost zpříjemnit díky úspěšné české aplikaci Sygic Travel (dříve Tripomatic), která je dostupná pro Android a iOS. Ta nabízí tipy na zajímavá místa po celém světě, možnost rezervace hotelu, automobilu či nákup vstupenek. Sygic Travel měsíčně používá více než čtvrt milionu cestovatelů a toto číslo neustále narůstá.

SygicTravel

Základní verze aplikace je dostupná zdarma, pokročilejší cestovatelé ale rozhodně ocení Premium licenci s offline daty a mapami, které navíc doplňují rozsáhlí Fodor průvodci. Pokud chcete jednu z pěti Premium licencí získat, zapojte se do naší soutěže. Stačí jen správně odpovědět na připravenou soutěžní otázku a mít také trochu štěstí. Výhru získají ty správné odpovědi, které dorazí v 5., 15., 25., 50. a 100. v pořadí. Tak pojďme na to :-)

Pokud si chcete aplikaci Sygic Travel vyzkoušet, stačí si z Google Play nebo App Store stáhnout základní verzi, která vás při používání nijak neomezuje, ale pro svůj chod vyžaduje připojení k internetu.

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *