Na dovolenou s novou navigací: Sygic zlevňuje mapové podklady až o 70 procent

Zítra začínají letní prázdniny a také doba rodinných dovolených. Pro cestování nejen po tuzemsku, ale i po zahraničí se bezesporu hodí kvalitní autonavigace. Etalonem v tomto oboru se stala bezplatná navigace Nokia HERE, která je dostupná pro všechny tři hlavní mobilní platformy; má však některé mouchy, jenž mohou cestovatele přinutit poohlédnout se po jiném řešení. Například po slovenské aplikaci Sygic.

  

Ta v těchto dnech dostává nové mapové podklady, které lze navíc zakoupit s poměrně výraznými slevami. Celosvětová navigace například vyjde na 30 EUR (asi 820 Kč), což je oproti běžné ceně 100 EUR (asi 2 730 Kč) o 70 procent méně. Se stejnou slevou lze zakoupit i například mapové podklady Evropy, které vyjdou na 20 EUR (asi 550 Kč), a to včetně Ruska. Zajímavých balíčků je v eshopu velké množství (např. včetně HUD a podpory čelní kamery), akce je však časově limitována – trvá do 6. 7. 2015, tudíž v případě zájmu doporučujeme neotálet. 

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. htcjirka (neregistrovaný)

  Není divu, že zlevňuje, logika navigovaní je u Sygic léta strašná a patří mezi horší navigace.Spíš má jen líbivé omalovánky.

  • mikiqex (neregistrovaný)

   Hm, už jsem pár věcí reportoval. Z místa A do místa B vede silnice první třídy, ale Sygic mě žene po silnicích třetí třídy, protože má asi nastaveno, že se tam dá jet 90 a tudíž je to rychlejší.

 2. Dano (neregistrovaný)

  Sygic nieje navigacia, ale pozicny experiment. Sice zo zaciatku to k navigacii smerovalo, ale teraz to s nou nema takmer nic spolocne. Brutalne zamerane na dizajn… nie, vyzor, ano to je spravne slovo… a minimalna pouzitelnost. Ergonomia ovladania a logika poloziek je na zvracanie.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *